Dvoudveřová skříň se zrcadlem amfora – alabastr/dub zlatý

S kolekcí nábytku Amfora přenesete venkovskou atmosféru i do městských obydlí. Nábytkem Amfora můžete vybavit ložnice,... více informací »
Dvoudveřová skříň se zrcadlem amfora - alabastr/dub zlatý
Značka: LB
13 312 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

S kolekcí nábytku Amfora přenesete venkovskou atmosféru i do městských obydlí. Nábytkem Amfora můžete vybavit ložnice, dětské pokoje i obýváky. V kolekci najdete dvoudveřovou skříň Amfora, která je vyrobená z lamina (korpus) a MDF (čílka dvířek). Na skříni převládá barva alabastr (béžová/krémová), která je oživená o desky v dekoru dub zlatý. Díky této barevné kombinaci má nábytek jemný a decentní nádech.

 

Nohy nábytku jsou zdobně vytvarované, připomínající zámecký styl a úchytky jsou kovové s bronzovým nádechem. Díky vyšším nožkám budete moci pod skříni snadněji uklízet. Skříň je dvoudvéřová.  Jedno dvířko je plné, druhé je zrcadlové. Můžete se při montáži rozhodnout, na kterou stranu umístíte plné/zrcadlové dvířko. Uvnitř je vybavena na jedné straně policovou částí a na druhé straně je horní police s tyčí na šaty. Maximální nosnost polic je do 15kg. Rozměry dvoudveřové skříně Amfora jsou 209×96,5×61,5cm (v, š, h) a je dodávána v demontovaném stavu.

 

Veškerý nábytek…