Třídveřová skříň zrcadlová annie – šedá/dub tortuga

Sestava šatních skříní do ložnice nabízí uživatelům objemný prostor určený k zavěšení oblečení, doplněný o... více informací »
Třídveřová skříň zrcadlová annie - šedá/dub tortuga
Značka: LB
13 716 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Sestava šatních skříní do ložnice nabízí uživatelům objemný prostor určený k zavěšení oblečení, doplněný o dostatečný úložný prostor. O to se starají dvě závěsné tyče, které jsou umístěny pod sebou s odstupem 57,6cm a celkem 6 polic. Pohodlně tak zavěsíte veškeré bundy a kabáty, ale také uložíte všechno poskládané oblečení. Širokou polici v pravé dolní části skříně, můžete využít například i k uložení sezónních bot. Zvenčí vás na první pohled okouzlí design nesoucí se v tónech šedé barvy, kterou zdobí bronzové úchytky. Přední část skříně tvoří zrcadlové dvířka, které dokonale místnost prosvětlí a opticky zvětší. Oceníte i nadstandardní úhel otvírání dvířek 110°.

 

O kvalitní provedení se starají materiály v čele s laminem a MDF deskou. Díky nim disponují police nosností až 15kg. Skříň můžete pomocí přiložených součástek připevnit ke zdi. Ukotvení je však volitelné. Nábytek z kolekce Annie je vzájemně kompatibilní. Součástí tohoto setu jsou i horní spojovací římsy. Nábytek je…