Toaletní stolek se zrcadlem annie – šedá/dub tortuga

Originální šedé provedení toaletního stolku ve stylu Provence okouzlí každou ženu. Stolek nabízí dostatek úložného a... více informací »
Toaletní stolek se zrcadlem annie - šedá/dub tortuga
Značka: LB
9 588 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Originální šedé provedení toaletního stolku ve stylu Provence okouzlí každou ženu. Stolek nabízí dostatek úložného a odkládacího prostoru. Veškerou kosmetiku pojmou dvě zásuvky v horní části a dvě objemnější zásuvky umístěné pod deskou stolu. Úchytky jsou sladěny do odstínu starého bronzu. Předměty, které budete chtít mít stále po ruce můžete odložit na vrchní odkládací desku. Stolek je vytvořen z kvalitních materiálů v čele s laminem a MDF deskou. Ty zajistí snadnou údržbu a vysokou odolnost nábytku. Vzdušnost nábytku zajišťují čtyři pevné stylové nohy. Ozdobná lišta dodává nábytku šmrnc venkovského stylu.

 

Prakticky řešené zrcadlo, se kterým vás nepřekvapí žádný úhel a zároveň ušetříte spoustu místa díky jeho sklopným bočním částem. Vždy dokonalý vzhled zajistí široká zrcadlová plocha o velikosti 60x80cm, kterou doplňují ještě dvě boční sklopné zrcadla o rozměrech 30x80cm. Největší výhodou je možnost sklopení bočních zrcadel až do rovnoměrné polohy se stěnou. Zrcadlo tak…