Knihovna christina – bříza

Velmi stylová knihovna ze série nábytku Christina nese prvky rustikálního stylu s nádechem přírody. Skvěle tak oživí každou... více informací »
Knihovna christina - bříza
Značka: CLK
3 969 Kč4 178 Kč Sleva -5%
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Velmi stylová knihovna ze série nábytku Christina nese prvky rustikálního stylu s nádechem přírody. Skvěle tak oživí každou místnost a dodá jí svěží vzhled. Knihovně dominuje věrně imitující dekor březového dřeva společně s květinovým vzorem. Ten se vyskytuje jak na čelní vrchní ozdobné desce, tak i na porcelánové úchytce v dolní části. Knihy či dekorační předměty si budete moct uložit do třech objemných poliček. Kromě toho knihovna disponuje také uzavřenou skříňkou, kam můžete uschovat oku méně lahodící předměty. Díky variabilitě úložného prostoru nastolíte v dětském pokoji jasný řád, přičemž bude mít každý předmět své místo. Doporučujeme umístit také rostliny, které nádherně doplní design nábytku o tóny zelené barvy.

 

Hlavními použitými materiály jsou lamino a MDF. Tato kombinace zaručuje především vysokou odolnost a snadnou údržbu nábytku. Jednotlivé poličky unesou předměty o hmotnosti až 15kg. Skříňka disponuje tichým a bezpečným zavíráním dvířek. Pro maximální bezpečí je…