Rostoucí postýlka se stolem (70×110-70x140cm) chloe – bílá

Rostoucí dětská postýlka Chloe se stolem, při složeném stavu nabízí příjemný komfort pro miminko již od narození. Zábrana... více informací »
Rostoucí postýlka se stolem (70x110-70x140cm) chloe - bílá
Značka: CLK
6 660 Kč7 010 Kč Sleva -4%
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Rostoucí dětská postýlka Chloe se stolem, při složeném stavu nabízí příjemný komfort pro miminko již od narození. Zábrana dětské postýlky je vcelku a přimontovaná napevno a nelze s ní hýbat nahoru/dolů. Vzhledem ke skutečnosti, že je deskový rošt přes celou délku postele (i tu nevyužitou část u miminkovské verze), nelze výšku matrace polohovat.

 

Postýlka je dodávaná včetně matrace typu Comfort, skládající se ze dvou dílů, které se k sobě spojují suchým zipem. Měkkost pěnové matrace je ideální i pro novorozence, při výrobě byl brán zřetel na zdravý vývoj páteře novorozence. V době, kdy je miminko ještě malé, využíváte v prostoru dětské postýlky pouze větší část matrace 70x110cm a menší část matrace 70x30cm zůstává uložena v prázdném úložném prostoru stolku.

 

Potah matrace lze díky praktickému zipu pohodlně čistit v pračce na jemný program při teplotě 30 stupňů. Sušení v bubnové sušičce se nedoporučuje. Praní potahu doporučujeme alespoň každé 4 měsíce. Do postýlky pro…