Studentský pokoj ezra – dub zlatý/modrá/bílá

Studentský pokoj Ezra je svým provedením vhodný pro holky i kluky všech věkových kategorií. Nábytek se může pyšnit dokonalým... více informací »
Studentský pokoj ezra - dub zlatý/modrá/bílá
Značka: LB
57 081 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Studentský pokoj Ezra je svým provedením vhodný pro holky i kluky všech věkových kategorií. Nábytek se může pyšnit dokonalým spojením barev a nadchne každého milovníka moderního nábytku. Dominantní dekor dubu zlatého je obohacen o modrou a bílou plochu s pruhovým vzorem v lesku. Barevná kombinace ve spojení s leskem a matem je ve výsledku velmi originální a atraktivní. Lesklé plochy dodávají nábytku luxusní nádech. Design nábytku oživují stylové čtvercové úchytky. Pokoj se skládá ze studentské postele se zásuvkou, psacího stolu, závěsné police, třídveřové skříně, rohové skříně, jednodveřové skříně, kombinované skříňky a regálu.

 

Studentská postel potěší čalouněným čelem krémové barvy, které ocení zejména děti a studenti, jelikož v postel mnohdy tráví čas sledováním televize, čtením a prohlížením sociálních sítí. Díky čelu budou mít pohodlnou oporu zad. Ložná plocha postele je 120x200cm. Součástí lůžka je rošt, nikoli matrace. Při použití matrace o výšce 18cm je výška…