Kombinovaná komoda robin – dub craft bílý/šedá/černá

Pokud jste zastánci moderního stylu nábytku, který je zároveň sklouben s klasikou, máme pro vás kolekci Robin, ve které najdete... více informací »
Kombinovaná komoda robin - dub craft bílý/šedá/černá
Značka: LB
7 042 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Pokud jste zastánci moderního stylu nábytku, který je zároveň sklouben s klasikou, máme pro vás kolekci Robin, ve které najdete kombinovanou komodu. Ta je vyrobena v kombinaci dřevotřískové desky a MDF desky. Úchytky jsou kovové, v černé barvě. Dekor dřeva dub craft bílý se skvěle vyjímá v kombinaci s černou a šedou barvou.

 

Komoda Robin poskytuje dostatek úložného a odkládacího prostoru, který je tolik potřebný. Nejen designovou záležitostí jsou černé boční rámy, které jsou vyrobené z MDF v černé barvě a mají také funkci opěrnou. Součástí komody Robin jsou dva šuplíky, pod kterými jsou dvířka, za kterými je policový prostor. Dvířka komody jsou profilovaná v dekoru dřeva dub bílý. Čílka šuplíku jsou fóliované v šedé barvě. Otevřený prostor od země po spodní desku komody je 10cm. Rozměry kombinované komody Robin jsou 85,5×115,8x35cm (v, š, h) a je dodávána v demontovaném stavu.

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Robin najdete níže v souvisejících produktech.