Toaletní stolek melody – dub zlatý/černý mramor

Stalo se vám někdy, že jste přišli pozdě nebo nestihli autobus kvůli tomu, že jste hledali po celé domácnosti svou oblíbenou... více informací »
Toaletní stolek melody - dub zlatý/černý mramor
Značka: LB
6 477 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Stalo se vám někdy, že jste přišli pozdě nebo nestihli autobus kvůli tomu, že jste hledali po celé domácnosti svou oblíbenou rtěnku či oční stíny? V tom případě je toaletní stolek Melody určen právě pro vás. Díky němu získáte dostatečný úložný a odkládací prostor pro vaši kosmetiku na jednom místě. K dispozici budete mít celkem tři zásuvky a vrchní odkládací desku. Díky originálnímu provedení vzniká i menší prostor vhodný například pro rostlinu, která skvěle doplní přírodní vzhled stolku.

 

Design stolku je tvořen dekorem dubového dřeva a černého mramoru. Tato kombinace působí moderním dojmem a dokáže u každého navodit hřejivý pocit domova. Mimo funkčnost a krásný design nabízí stolek opravdu kvalitní provedení. O dlouholetou výdrž, snadnou údržbu a vysokou odolnost se stará oblíbené lamino společně s pevnou MDF deskou. S toaletním stolkem Melody získáte vždy skvostný vzhled nejen pro sebe ale i pro svou domácnost. Nábytek je dodáván v demontu.

 

Rozměry toaletního…