Rohová šatní skříň ezra – dub zlatý/modrá/bílá

Chcete zařídit domácnost podle nejnovějších trendů? Pak by vám mohla padnout do oka rohová šatní skříň Ezra, která se může... více informací »
Rohová šatní skříň ezra - dub zlatý/modrá/bílá
Značka: LB
9 342 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Chcete zařídit domácnost podle nejnovějších trendů? Pak by vám mohla padnout do oka rohová šatní skříň Ezra, která se může pyšnit dokonalým spojením barev a nadchne každého milovníka moderního nábytku. Dominantní dekor dubu zlatého je obohacen o modrou a bílou plochu s pruhovým vzorem v lesku. Barevná kombinace ve spojení s leskem a matem je ve výsledku velmi originální a atraktivní. Lesklé plochy dodávají nábytku luxusní nádech. Design skříně oživuje stylová čtvercová úchytka. Kromě vizuální stránky, nesmíme opomenout úložný prostor, který je prakticky rozdělený na dvě části.

 

Jedna část se skládá z pěti polic, kdežto druhá obsahuje dvě police a šatní tyč. Police poslouží na poskládání triček a mikin, zatímco šatní tyč najde uplatnění k zavěšení oblečení na ramínka. Dveře jsou vybaveny panty s integrovaným kováním, díky kterým se zavírají hladce a tiše. Dveře můžete dle preferencí namontovat na levou nebo pravou stranu. Skříň je vyrobena z kvalitního lamina, které je odolné…