Jídelní stůl Adria 2

rozměry: 120/80/76 cm, materiál: laminovaná MDF / ocel s práškovou barvou, barva: MDF – zlatý dub, nohy – černáNový kousek jde nakoupit prostě tady na našich stránkách v oblíbené sekci uncategorized! Získejte akční kusy z této známé sekce ve slevě. Tím ale však naše nabídka nekončí, u nás vám nabídneme víc! Máme v nabídce také více skvělých kousků značky . Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Oblíbený dodavatel dlouhodobě prodává kvalitní zboží.

Rozkládací jídelní stůl Kajman

stůl s rozkladem ROZMĚRY: 135-185 / 80 /76 cm, materiál: vrch – lakovaný MDF, nohy – masivní bukové dřevo barva: top – medový dub, nohy – bílá Tento vynikající produkt Rozkládací jídelní stůl Kajman, dub medový/bílá lze získat zrovna tady na našem webu ve známé sekci uncategorized. Nyní můžete najít ještě jiné produkty z této populární rubriky ve slevě.

Designový jídelní stůl H22

  Moderní jídelní stůl  Dodáváme v provedení sklo/chrom lakovaná
Barva černá  Nábytek je dodáván v demontu
  Rozmě›ry: (výška x šíř™ka x hloubka) 
75x140x80cm   Tento kvalitní a žádaný kus Designový jídelní stůl H22 lze sehnat taky tady na webu umístěný v sekci jídelna. Připravili jsme podobné produkty z této oblíbené sekce ve výhodné akci! To ale ovšem není vše, u nás vám nabídneme víc! Podívejte se také na další skvělé produkty značky HAL. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.
Tento výjimečný výrobek Designový jídelní stůl H22 máte možnost koupit přímo tady u nás v oblíbené rubrice jídelna. Pořiďte si podobné produkty z této známé sekce za internetové ceny. Tím ale však naše nabídka nekončí, máme toho více! U nás v nabídce totiž najdete více kvalitních produktů od dodavatele HAL. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tato vyjímečná značka HAL má špičkové zboží Však to vidíte sami!

Moderní jídelní stůl H11

Moderní jídelní stůl  Dodáváme v provedení MDF lakované/chrom  Barva bílá  Rozkládací Nábytek je dodáván v demontu
Jídelní židle nejsou v ceně› stolu, je možné je dokoupit   Rozměry: (výška x šířka x hloubka) 
75×130-210x80cm   Neodolatelný produkt Moderní jídelní stůl H11 máte možnost dostat taky tady a teď na našich stránkách v sekci jídelna! Nyní získáte ještě další kousky ze zmíněné sekce za extra cenu. To ovšem není vše, naše nabídka je široká. Mrkněte na více kousků od dodavatele HAL. Najdete je níže na této stránce.
Povedený produkt můžete dostat přímo na stránkách umístěný v kategorii jídelna. Nyní koupíte zlevněné zboží z naší kategorie za akční cenu! Známá značka HAL vám může poskytnout skvělé produkty

Skleněný jídelní stůl H13

Moderní jídelní stůl  Dodáváme v provedení MDF lakované/sklo  Barva bílá/černá
Nábytek je dodáván v demontu
Jídelní židle nejsou v ceně› stolu, je možné je dokoupit   Rozmě›ry: (výška x šířka x hloubka) 
76x160x90cm  
Tento vynikající kus dostanete aktuálně tu na našich stránkách v oblíbené kategorii jídelna! Máme pro vás kvalitní kusy ze zmíněné rubriky ve výprodejové akci! Hodně prodávaný produkt můžete získat lehce na stránkách v oblíbené kategorii jídelna. Podívejte se na vyjímečné zboží z této známé sekce za zcela nejnižší cenu. Mezi zákazníky oblíbený výrobce HAL prodává top produkty. To ale není všechno, máme toho více. U nás v nabídce najdete další skvělé zboží od dodavatele HAL. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Stylový jídelní stůl H251

  Stylový jídelní stůl  Dodáváme v provedení MDF/dýha  Rozkládací Tmavý ořech  Nábytek je dodáván v demontu   Rozměry: (výška x šířka x hloubka) 
75×90-124x90cm   Velmi prodávaný výrobek Stylový jídelní stůl H251 jde nakoupit prostě na našich stránkách v populární sekci jídelna. Pořiďte si ještě další produkty z této kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu.

Jídelní stůl H270

  Moderní jídelní stůl  Dodáváme v provedení MDF / dřevo  Dekor wenge Nábytek je dodáván v demontu   Jídelní židle nejsou v ceně› stolu, je možné je dokoupit Rozměry: (výška x šířka x hloubka) 
74×160-200x90cm  
Nový produkt Jídelní stůl H270 lze nakoupit právě teď tady na webu zařazený v rubrice jídelna! Prozkoumejte ještě jiné produkty ze zmíněné sekce z pohodlí domova! Tím ale však naše nabídka nekončí, u nás vám nabízíme více! Mrkněte také na více kousků od značky HAL. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. U zákazníků oblíbená značka HAL svým zákazníkům nabízí skvělé produkty.

Moderní jídelní set H313

Moderní jídelní set  Je vyroben z materiálů sklo / nerez Židle v kombinace pochromovaná ocel/eko-kůže  Součástí setu je jídelní stůl a 4x židle Židle v provedení černá Parametry
74x130x80cm 
židle: 42x56x100cm   MODERNÍ JÍDELNÍ SET H313 Stolovat stylově a elegantně můžete i vy. Skleněný stůl s nerezovou středovou nohou zaujme na první pohled a spolu s jednoduchou konstrukcí židlí tvoří ideální kombinaci. Barvu židle můžete vybrat ze tří variant, podle vlastního vkusu. Romantické večeře při svíčkách i rodinné nedělní obědy budou od teď ještě vydařenější.    Jídelní sestava zahrnuje 1x jídelní stůl + 4x jídelní židle. Nejmodernější design a precizní zpracování za dobrou cenu vás zcela jistě přesvědčí. Jídelní set poskytuje kompletní vybavení vaší jídelny. Zažijte spoustu radosti s novým jídelním setem, který rozzáří váš byt. Vysoká kvalita a jedinečný design jídelních židlí a jídelního stolu zaručuje vysokou životnost a oblibu u zákazníka. Zboží dodáváme v demontovaném stavu s přiloženým montážním listem. Oblíbený a kvalitní kus Moderní jídelní set H313 lze zakoupit taky tady a teď na našem webu v populární rubrice jídelna. Nyní můžete získat oblíbené zboží ze zmíněné kategorie snadno online.

Dřevěný jídelní set Lotos

Moderní jídelní set Vyrobeno z přírodní dýhy Sestava zahrnuje stůl a 4x jídelní židle  Dodáváme v různých dekorech  Vzorník dekorů najdete níže  Nábytek je dodáván v demontu Parametry: 
Stůl: 90x90cm, rozklad: 140x90cm    Jídelní sestava zahrnuje 1x jídelní stůl + 4x jídelní židle. Nejmodernější design a precizní zpracování za dobrou cenu vás zcela jistě přesvědčí. Jídelní set poskytuje kompletní vybavení vaší jídelny. Zažijte spoustu radosti s novým jídelním setem, který rozzáří váš byt. Vysoká kvalita a jedinečný design jídelních židlí a jídelního stolu zaručuje vysokou životnost a oblibu u zákazníka. Zboží dodáváme v demontovaném stavu s přiloženým montážním listem.

Jídelní set Logan

Stylový jídelní set Vyrobeno z přírodní dýhy Sestava zahrnuje stůl a 6x jídelní židle  Dodáváme v různých dekorech  Vzorník dekorů najdete níže  Nábytek je dodáván v demontu Parametry: 
Stůl: 140x80cm, rozklad: 180x80cm    Jídelní sestava zahrnuje 1x jídelní stůl + 6x jídelní židle. Nejmodernější design a precizní zpracování za dobrou cenu vás zcela jistě přesvědčí. Jídelní set poskytuje kompletní vybavení vaší jídelny. Zažijte spoustu radosti s novým jídelním setem, který rozzáří váš byt. Vysoká kvalita a jedinečný design jídelních židlí a jídelního stolu zaručujevysokou životnost a oblibu u zákazníka. Zboží dodáváme v demontovaném stavu s přiloženým montážním listem.Exkluzivní kus Jídelní set Logan jde nakoupit snadno na našem webu v oblíbené rubrice jídelna! Najděte si ještě jiné zboží z této oblíbené kategorie na pár kliknutí! Tato značka MHN svým zákazníkům dodává skvělý sortiment

Jídelní set Polo Varianta:  Olše

Luxusní jídelní set Polo Vyrobeno z přírodní dýhy  Sestava zahrnuje stůl a 6x jídelní židle  Dodáváme v různých dekorech  Vzorník dekorů najdete níže  Nábytek je dodáván v demontu Parametry: 
Stůl: 140x80cm, rozklad: 190x80cm    JÍDELNÍ SET POLO Tento elegantní jídelní set uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Prvotřídní provedení a vytříbený design dodá vašemu interiéru punc luxusu. Vybírat můžete z množství dekorů a vytvořit si tak originální jídelnu podle vašeho gusta. Tato sestava vyzývá přímo ke královskému hodování, stačí jen tuto výzvu přijmout!   Jídelní sestava zahrnuje 1x jídelní stůl + 4x jídelní židle. Nejmodernější design a precizní zpracování za dobrou cenu vás zcela jistě přesvědčí. Jídelní set poskytuje kompletní vybavení vaší jídelny. Zažijte spoustu radosti s novým jídelním setem, který rozzáří váš byt. Vysoká kvalita a jedinečný design jídelních židlí a jídelního stolu zaručuje vysokou životnost a oblibu u zákazníka. Zboží dodáváme v demontovaném stavu s přiloženým montážním listem. Tento žádaný produkt lze zakoupit právě nyní tu na webu v oblíbené rubrice jídelna. Nyní najdete ještě ostatní produkty z naší rubriky z pohodlí domova!

Tento designový výrobek Jídelní set Polo Varianta: můžete nakoupit již dnes tu umístěný v kategorii jídelna! Připravili jsme pro vás skvělé produkty z této kategorie ve výprodejové akci. To ale není všechno, nebojte, máme toho více. U nás totiž najdete další skvělé zboží značky MHN. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Jídelní set Polo Varianta:  Lagano

Luxusní jídelní set Polo Vyrobeno z přírodní dýhy  Sestava zahrnuje stůl a 6x jídelní židle  Dodáváme v různých dekorech  Vzorník dekorů najdete níže  Nábytek je dodáván v demontu Parametry: 
Stůl: 140x80cm, rozklad: 190x80cm    JÍDELNÍ SET POLO Tento elegantní jídelní set uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Prvotřídní provedení a vytříbený design dodá vašemu interiéru punc luxusu. Vybírat můžete z množství dekorů a vytvořit si tak originální jídelnu podle vašeho gusta. Tato sestava vyzývá přímo ke královskému hodování, stačí jen tuto výzvu přijmout!   Jídelní sestava zahrnuje 1x jídelní stůl + 4x jídelní židle. Nejmodernější design a precizní zpracování za dobrou cenu vás zcela jistě přesvědčí. Jídelní set poskytuje kompletní vybavení vaší jídelny. Zažijte spoustu radosti s novým jídelním setem, který rozzáří váš byt. Vysoká kvalita a jedinečný design jídelních židlí a jídelního stolu zaručuje vysokou životnost a oblibu u zákazníka. Zboží dodáváme v demontovaném stavu s přiloženým montážním listem.Tento velmi oblíbený produkt máte možnost sehnat bez obtíží na našich stránkách v populární rubrice jídelna. Nyní můžete najít unikátní produkty z této oblíbené sekce za nejlepší ceny! Nebojte, v nabídce toho máme víc, prozkoumejte u nás také další prověřené produkty od značky MHN. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.
Exkluzivní výrobek jde sehnat teď tady a teď na našich stránkách ve známé sekci jídelna! Nyní si můžete koupit ještě další výrobky ve zmíněné rubrice v bezva akci!

Jídelní set Polo Varianta:  Calvados

Luxusní jídelní set Polo Vyrobeno z přírodní dýhy  Sestava zahrnuje stůl a 6x jídelní židle  Dodáváme v různých dekorech  Vzorník dekorů najdete níže  Nábytek je dodáván v demontu Parametry: 
Stůl: 140x80cm, rozklad: 190x80cm    JÍDELNÍ SET POLO Tento elegantní jídelní set uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Prvotřídní provedení a vytříbený design dodá vašemu interiéru punc luxusu. Vybírat můžete z množství dekorů a vytvořit si tak originální jídelnu podle vašeho gusta. Tato sestava vyzývá přímo ke královskému hodování, stačí jen tuto výzvu přijmout!   Jídelní sestava zahrnuje 1x jídelní stůl + 4x jídelní židle. Nejmodernější design a precizní zpracování za dobrou cenu vás zcela jistě přesvědčí. Jídelní set poskytuje kompletní vybavení vaší jídelny. Zažijte spoustu radosti s novým jídelním setem, který rozzáří váš byt. Vysoká kvalita a jedinečný design jídelních židlí a jídelního stolu zaručuje vysokou životnost a oblibu u zákazníka. Zboží dodáváme v demontovaném stavu s přiloženým montážním listem.
Super produkt máte možnost sehnat aktuálně tu na webu v oblíbené rubrice jídelna! Podívejte se na ostatní výrobky ze zmíněné kategorie za super cenu! Kvalitní a velmi žádaný produkt Jídelní set Polo Varianta: lze pořídit ještě na webu v populární sekci jídelna! Najděte si unikátní produkty z této populární rubriky za zcela nejnižší cenu. U nás vám nabídneme víc, podívejte se taky na další prověřené produkty od dodavatele MHN. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Jídelní set Polo Varianta:  Ořech světlý

Luxusní jídelní set Polo Vyrobeno z přírodní dýhy  Sestava zahrnuje stůl a 6x jídelní židle  Dodáváme v různých dekorech  Vzorník dekorů najdete níže  Nábytek je dodáván v demontu Parametry: 
Stůl: 140x80cm, rozklad: 190x80cm    JÍDELNÍ SET POLO Tento elegantní jídelní set uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Prvotřídní provedení a vytříbený design dodá vašemu interiéru punc luxusu. Vybírat můžete z množství dekorů a vytvořit si tak originální jídelnu podle vašeho gusta. Tato sestava vyzývá přímo ke královskému hodování, stačí jen tuto výzvu přijmout!   Jídelní sestava zahrnuje 1x jídelní stůl + 4x jídelní židle. Nejmodernější design a precizní zpracování za dobrou cenu vás zcela jistě přesvědčí. Jídelní set poskytuje kompletní vybavení vaší jídelny. Zažijte spoustu radosti s novým jídelním setem, který rozzáří váš byt. Vysoká kvalita a jedinečný design jídelních židlí a jídelního stolu zaručuje vysokou životnost a oblibu u zákazníka. Zboží dodáváme v demontovaném stavu s přiloženým montážním listem.

Jídelní set Polo Varianta:  Ořech

Luxusní jídelní set Polo Vyrobeno z přírodní dýhy  Sestava zahrnuje stůl a 6x jídelní židle  Dodáváme v různých dekorech  Vzorník dekorů najdete níže  Nábytek je dodáván v demontu Parametry: 
Stůl: 140x80cm, rozklad: 190x80cm    JÍDELNÍ SET POLO Tento elegantní jídelní set uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Prvotřídní provedení a vytříbený design dodá vašemu interiéru punc luxusu. Vybírat můžete z množství dekorů a vytvořit si tak originální jídelnu podle vašeho gusta. Tato sestava vyzývá přímo ke královskému hodování, stačí jen tuto výzvu přijmout!   Jídelní sestava zahrnuje 1x jídelní stůl + 4x jídelní židle. Nejmodernější design a precizní zpracování za dobrou cenu vás zcela jistě přesvědčí. Jídelní set poskytuje kompletní vybavení vaší jídelny. Zažijte spoustu radosti s novým jídelním setem, který rozzáří váš byt. Vysoká kvalita a jedinečný design jídelních židlí a jídelního stolu zaručuje vysokou životnost a oblibu u zákazníka. Zboží dodáváme v demontovaném stavu s přiloženým montážním listem. Unikátní produkt Jídelní set Polo Varianta: jde nakoupit prostě tu na našem webu zařazený v rubrice jídelna! Získejte ještě podobné produkty ve zmiňované rubrice v bezva akci. To však není všechno, u nás toho najdete mnohem více! Máme v nabídce však také další skvělé produkty od značky MHN. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Jídelní set Polo Varianta:  Kaštan

Luxusní jídelní set Polo Vyrobeno z přírodní dýhy  Sestava zahrnuje stůl a 6x jídelní židle  Dodáváme v různých dekorech  Vzorník dekorů najdete níže  Nábytek je dodáván v demontu Parametry: 
Stůl: 140x80cm, rozklad: 190x80cm    JÍDELNÍ SET POLO Tento elegantní jídelní set uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Prvotřídní provedení a vytříbený design dodá vašemu interiéru punc luxusu. Vybírat můžete z množství dekorů a vytvořit si tak originální jídelnu podle vašeho gusta. Tato sestava vyzývá přímo ke královskému hodování, stačí jen tuto výzvu přijmout!   Jídelní sestava zahrnuje 1x jídelní stůl + 4x jídelní židle. Nejmodernější design a precizní zpracování za dobrou cenu vás zcela jistě přesvědčí. Jídelní set poskytuje kompletní vybavení vaší jídelny. Zažijte spoustu radosti s novým jídelním setem, který rozzáří váš byt. Vysoká kvalita a jedinečný design jídelních židlí a jídelního stolu zaručuje vysokou životnost a oblibu u zákazníka. Zboží dodáváme v demontovaném stavu s přiloženým montážním listem.
Povedený kousek Jídelní set Polo Varianta: Kaštan můžete dostat jednoduše tu na stránkách ve známé rubrice jídelna! Nyní můžete koupit jiné produkty z této známé rubriky v akci. Naše nabídka je široká, máme v nabídce ovšem další prověřené zboží značky MHN. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Jídelní set Polo Varianta:  Wenge

Luxusní jídelní set Polo Vyrobeno z přírodní dýhy  Sestava zahrnuje stůl a 6x jídelní židle  Dodáváme v různých dekorech  Vzorník dekorů najdete níže  Nábytek je dodáván v demontu Parametry: 
Stůl: 140x80cm, rozklad: 190x80cm    JÍDELNÍ SET POLO Tento elegantní jídelní set uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Prvotřídní provedení a vytříbený design dodá vašemu interiéru punc luxusu. Vybírat můžete z množství dekorů a vytvořit si tak originální jídelnu podle vašeho gusta. Tato sestava vyzývá přímo ke královskému hodování, stačí jen tuto výzvu přijmout!   Jídelní sestava zahrnuje 1x jídelní stůl + 4x jídelní židle. Nejmodernější design a precizní zpracování za dobrou cenu vás zcela jistě přesvědčí. Jídelní set poskytuje kompletní vybavení vaší jídelny. Zažijte spoustu radosti s novým jídelním setem, který rozzáří váš byt. Vysoká kvalita a jedinečný design jídelních židlí a jídelního stolu zaručuje vysokou životnost a oblibu u zákazníka. Zboží dodáváme v demontovaném stavu s přiloženým montážním listem.
Exkluzivní produkt Jídelní set Polo Varianta: Wenge můžete sehnat ještě tady na stránkách v oblíbené sekci jídelna! Mrkněte na nové výrobky z této sekce za super peníze! V očích zákazníků populární značka MHN pro své zákazníky prodává velmi kvalitní produkty Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce! Naše nabídka je široká, prozkoumejte u nás taky další vybrané produkty značky MHN. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.
Vysoce kvalitní kousek Jídelní set Polo Varianta: Wenge je k sehnání přímo na stránkách v populární sekci jídelna! Vyhledejte si unikátní produkty z naší rubriky za mimořádně nízkou cenu! Oblíbená značka MHN vás obohatí o vysoce kvalitní produkty.

Rohový jídelní set Maxi I

Stylový jídelní set Maxi I  Sestava zahrnuje rohovou lavici + stůl + 2x taburet  Dodáváme v různých dekorech  Vzorník dekorů najdete níže  Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: 
Lavice: 160x125cm 
Stůl: 120x70cm   ROHOVÝ JÍDELNÍ SET MAXI I Svěží venkovský vánek můžete vpustit i do vašeho bytu. Jídelní set Max navodí pohodovou atmosféru a přírodní dřevěný dekor nikdy nezklame. Hladké plochy se navíc snadno udržují. Nezapomeňte, že kdo dlouho váhá, přebere! Objednejte ještě dnes a za pár dní už můžete stolovat všichni pohromadě. Designový produkt Rohový jídelní set Maxi I je k získání rovnou tady a teď na našich stránkách v oblíbené sekci jídelna! Máme pro vás ještě další produkty z naší kategorie za výborné peníze! Kvalitní produkt můžete sehnat rovněž tady na našem webu v kategorii jídelna. Nyní si můžete vybrat akční kusy z naší sekce za rozumné peníze! U nás vám nabízíme více, u nás totiž najdete více skvělých produktů od výrobce MHN. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Rohový jídelní set Mini

Rohový jídelní set  Sestava zahrnuje lavici + stůl + 2x taburet  Dodáváme v různých dekorech  Vzorník dekorů najdete níže  Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: 
Lavice: 147x107cm 
Stůl: 100x60cm   ROHOVÝ JÍDELNÍ SET MINI Potřebujete jídelní set, který vám ušetří místo? Máte volný roh, který byste rádi využili? Svěží venkovský vánek můžete vpustit i do vašeho bytu. Jídelní set Mini navodí pohodovou atmosféru a přírodní dřevěný dekor nikdy nezklame. Nezapomeňte, že kdo dlouho váhá, přebere! Čím dříve objednáte, tím dříve můžete stolovat pěkně pohromadě. 
Tento levný produkt Rohový jídelní set Mini lze nakoupit bez obtíží u nás ve známé kategorii jídelna. Nyní si můžete pořídit ještě jiné produkty z této populární sekce za akční cenu! Náš sortiment je široký, prozkoumejte u nás taky více kousků od dodavatele MHN. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Povedený produkt Rohový jídelní set Mini máte možnost koupit bez obtíží tady u nás v oblíbené rubrice jídelna. Nyní můžete získat ještě jiné výrobky z této populární rubriky za výborné peníze!

Jídelní stůl H44

Moderní jídelní stůl H44  Dodáváme v kombinaci nerez/sklo Barva: černá Sklo je o síle 8 mm Nábytek je dodáván v demontu Parametry: (šířka x hloubka x výška)
130x80x74cm   Poznámka: 
Uvedená cena za jídelní stůl  
Tento unikátní produkt Jídelní stůl H44 máte možnost koupit právě tady a teď na našich stránkách zařazený v sekci jídelna! Nyní můžete koupit ještě jiné kousky ve zmiňované kategorii za super cenu. Významná značka HAL vám nabízí prvotřídní zboží Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce.

Jídelní stůl rustique - béžová/patina hnědá

Pokud hledáte do svých domovů jedinečný exkluzivní nábytek, pak jste tu správně. Dřevěný nábytek z kolekce RUSTIQUE disponuje kouzelným designem s důrazem na detaily. Jedná se o ručně vyráběný nábytek na zakázku. Každý kus je tedy originál, a to činí nábytek jedinečným. Kolekce disponuje dvojitou patinou. To znamená že nábytek je ručně natřen nejprve hnědou barvou a poté opětovně béžovou barvou. Následně se povrchová barva mírně obrousí na okrajích a dalších místech. Díky tomu hrany více vyniknou a nábytek získá nádech vintage stylu. Barvy jsou ekologické, založeny na vodní bázi, které jsou přátelské k životnímu prostředí, což tento jídelní stůl povyšuje na luxusní ekologický nábytek.

 

Kvalitní masivní dřevo z borovice, z něhož je jídelní stůl vyroben, zaručí tu nejvyšší možnou kvalitu. Dřevo doplňuje nádherný zámecký styl, jemuž dominují ozdobné zaoblené nohy se stylovým rámem. Vrchní deska stolu je velmi pevná a disponuje ozdobným broušením po hranách. Výrobek je dodáván ve smontovaném stavu a velmi pevná konstrukce umožňuje použití po opravdu dlouhou dobu. Máte-li tedy rádi tradiční provedení a poctivou práci bez kompromisů, masivní selský nábytek je pro vás to pravé. U jídelního stolu Rustique se budete rádi pravidelně scházet a hostit své přátele, příbuzné či známé.

 

Další přírodní produkty naleznete společně s podobným masivním zbožím níže v souvisejících produktech. Barva uvedená ve vzorníku se může lehce lišit oproti fotografii výrobku. Příčinnou může být zobrazování barev monitoru či různé nasvícení výrobků při focení. Na reklamaci výrobku z důvodu barevného odstínu nebudeme brát zřetel.

 

Rozměry jídelního stolu Rustique jsou 180x78x90cm (š, v, h).

 

Další produkty přírodní kolekce RUSTIQUE společně s podobnými masivními prvky najdete níže v souvisejících produktech.

 

Z důvodů výroby selského nábytku na zakázku, jsme nuceni požadovat od zákazníka zálohu v minimální výši 30% z ceny nábytku. O výši zálohy Vás budeme kontaktovat e-mailem po uskutečnění objednávky maximálně do dvou pracovních dnů. Záloha Vám bude odečtena při konečném vyúčtování a doručení zásilky. Neodolatelný produkt Jídelní stůl rustique – béžová/patina hnědá je dostupný rovnou u nás zařazený v rubrice jídelní stoly. Nyní získáte parádní výrobky z této populární rubriky snadno online. Třeba hledáte něco jiného, náš sortiment je široký! Mrkněte na více kousků od značky SZE. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Výrobce SZE pro své zákazníky dodává prvotřídní výrobky.

Jídelní selský rustikální stůl masiv 80x140cm mes 01 a s hladkou

Oblíbený a kvalitní produkt Jídelní selský rustikální stůl masiv 80x140cm mes 01 a s hladkou lze nakoupit v pohodě tady na stránkách v rubrice jídelní stoly. Nyní můžete koupit parádní produkty z této kategorie za rozumné peníze. Značka MW dlouhodobě prodává velmi kvalitní výrobky. Pevný masivní borový stůl má odolnou a spolehlivou konstrukci. Skládá se ze silných (8x8cm) jemně zdobených nohou, které svádějí k pohlazení, přitom jsou velmi stabilní. O tento selský stůl se zkrátka můžete opřít! Selský nábytek nabízíme v několika odstínech moření, od světle bílé až po tajemně černou.  Ošetřený je pravým včelím voskem, což z něj dělá luxusní ekologický nábytek. Navíc můžete zvolit také preferovaný druhý odstín, který se použije na horní desku nábytku. Lakovaným mořením horní desky se stane vrchní deska ještě odolnější. Vzory si prohlédněte ve fotogalerii. I tento selský nábytek je ručně vyráběn a při jeho výrobě je kladen velký důraz na detaily zpracování. Díky ruční práci a masivnímu dřevu je každý kus nábytku jedinečný. Nabídka nábytku z masivní borovice je velmi široká – prohlédněte si související zboží níže nebo přímo kategorii „selský nábytek“. Zaujmout by vás mohl také „rustikální nábytek“.

Dřevěný selský stůl 90x160cm mes 13 b - k03 bílá

Pevný masivní borový stůl má odolnou a spolehlivou konstrukci. Skládá se ze silných (8x8cm) nohou, které jsou velmi stabilní. O tento selský stůl se zkrátka můžete opřít! Přikoupit k němu můžete také přídavné desky, které pak můžete libovolně používat pro rozšíření stolu. Horní deska stolu je dekorativní, skládaná – viz.foto.

 

Odstín K03 je bílá patina. Ošetřený je pravým včelím voskem, což z něj dělá luxusní ekologický nábytek. Navíc můžete zvolit také preferovaný druhý odstín, který se použije na horní desku nábytku. Lakovaným mořením horní desky se stane vrchní deska ještě odolnější. Vzory si prohlédněte ve fotogalerii.

 

I tento selský nábytek je ručně vyráběn a při jeho výrobě je kladen velký důraz na detaily zpracování. Díky ruční práci a masivnímu dřevu je každý kus nábytku jedinečný. Nabídka nábytku z masivní borovice je velmi široká –  prohlédněte si související zboží níže nebo přímo kategorii „selský nábytek“. Zaujmout by vás mohl také „rustikální nábytek“… Unikátní a žádaný produkt pořídíte lehce tady u nás umístěný v kategorii jídelní stoly! Prozkoumejte akční produkty z naší rubriky za internetové ceny! Dodavatel MW dlouhodobě poskytuje špičkové zboží Udělejte radost sami sobě!

Jídelní stůl Max V masiv

Moderní stůl Max V- masiv 
Dodáváme v různých dekorech 
Vzorník dekorů najdete níže 
Nábytek je dodáván v demontu

 
Parametry: 
120x70cm
Výška: 77cm

Jídelní stůl Max III lamino

Stylový jídelní stůl! Mnoho dekorů v nabídce!

Jídelní stůl Max III S lamino

Materiál: lamino
 
Parametry: 120x70cm  
                      Výška: 77cm

Jídelní stůl Max III S masiv

Stylový jídelní stůl! Mnoho dekorů v nabídce!
Hodně povedený produkt Jídelní stůl Max III S je k dostání zrovna tu na stránkách v populární rubrice jídelní stoly – dřevěné. Najděte si ještě ostatní kousky z této oblíbené rubriky za nejnižší cenu.

Jídelní stůl Max masiv

Stylový jídelní stůl! Mnoho dekorů v nabídce! Tento zlevněný kousek můžete najít právě zde na stránkách v kategorii jídelní stoly – dřevěné! Nyní koupíte akční produkty z této populární sekce snadno online. U nás vám nabízíme více, máme v nabídce více produktů od výrobce MHN. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Jídelní stůl Max VI lamino

 

Moderní stůl Max VI 
Dodáváme v různých dekorech 
Vzorník dekorů najdete níže 
Nábytek je dodáván v demontu

 
Parametry: 
100x60cm 
Výška: 77cm
  Výjimečný produkt Jídelní stůl Max VI jde pořídit přímo tady na stránkách umístěný v kategorii jídelní stoly – dřevěné! Nyní si můžete vybrat parádní produkty ve zmíněné rubrice za mimořádně nízkou cenu!

Jídelní stůl Max VI masiv

Rozměry 100 x 60 x 77 cmNeodolatelný produkt Jídelní stůl Max VI získáte prostě tu na stránkách v oblíbené kategorii jídelní stoly – dřevěné. Nyní si můžete vybrat akční zboží z této populární kategorie za skvělou cenu. To není vše, nebojte, máme toho více. U nás najdete další zboží od dodavatele MHN. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbená značka MHN dlouhodobě prodává vynikající zboží

Jídelní stůl Max V lamino

Stylový jídelní stůl! Mnoho dekorů v nabídce!
Zcela unikátní produkt Jídelní stůl Max V máte možnost dostat teď na webu v oblíbené rubrice jídelní stoly – dřevěné! Prozkoumejte unikátní produkty z této známé rubriky za parádní cenu. U nás nabízíme více, podívejte se taky na další kousky od výrobce MHN. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbený výrobce MHN vám může nabídnout prvotřídní produkty Udělejte si radost.

Jídelní stůl Neptun  masiv

Rozměry:
120 x 70cm
výška 75cm

Rohový jídelní set Neptun

Stylový jídelní set Neptun 
Sestava zahruje lavici + stůl + 2x taburet 
Dodáváme v různých dekorech 
Vzorník dekorů najdete níže 
Nábytek je dodáván v demontu

Parametry: 
Lavice: 165x125cm 
Stůl: 120x70cm
Výška 75cm
 
ROHOVÝ JÍDELNÍ SET NEPTUN
Potřebujete jídelní set, který vám ušetří místo? Máte volný roh, který byste rádi využili? Svěží venkovský vánek můžete vpustit i do vašeho bytu. Jídelní set Neptun navodí pohodovou atmosféru a přírodní dřevěný dekor nikdy nezklame. Nezapomeňte, že kdo dlouho váhá, přebere! Čím dříve objednáte, tím dříve můžete stolovat pěkně pohromadě.  Hodně žádaný produkt Rohový jídelní set Neptun máte možnost nakoupit bez problémů tu na webu v populární sekci jídelní sety. Nyní koupíte akční produkty z této oblíbené sekce za skvělou cenu.

Rohový jídelní set Maxi

Stylový jídelní set 
Sestava zahrnuje lavici + stůl + 2x taburet 
Dodáváme v různých dekorech 
Vzorník dekorů najdete níže 
Nábytek je dodáván v demontu

 
Parametry: 
Stůl: 120x70cm
Lavice: 160x125cm
 
ROHOVÝ JÍDELNÍ SET MAXI
Potřebujete jídelní set, který vám ušetří místo? Máte volný roh, který byste rádi využili? Svěží venkovský vánek můžete vpustit i do vašeho bytu. Jídelní set Mini navodí pohodovou atmosféru a přírodní dřevěný dekor nikdy nezklame. Nezapomeňte, že kdo dlouho váhá, přebere! Čím dříve objednáte, tím dříve můžete stolovat pěkně pohromadě. 

Rohový jídelní set Jovis

Stylový jídelní set 
Dodáváme v různých dekorech 
Vzorník dekorů najdete níže 
Nábytek je dodáván v demontu

 
Parametry: 
Lavice: 165x125cm 
Stůl: 110x70cm
 
ROHOVÝ JÍDELNÍ SET JOVIS
Potřebujete jídelní set, který vám ušetří místo? Máte volný roh, který byste rádi využili? Svěží venkovský vánek můžete vpustit i do vašeho bytu. Jídelní set Mini navodí pohodovou atmosféru a přírodní dřevěný dekor nikdy nezklame. Nezapomeňte, že kdo dlouho váhá, přebere! Čím dříve objednáte, tím dříve můžete stolovat pěkně pohromadě. Tento skvělý výrobek Rohový jídelní set Jovis můžete získat jednoduše tady a teď na našem webu ve známé sekci jídelní sety. Nyní pořídíte kvalitní produkty z naší sekce na pár kliknutí! Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce také další skvělé zboží od dodavatele MHN. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Jídelní set Apollo

Stylová jídelní sestava
Kvalitní a precizní zpracování
Součástí sestavy je jídelní stůl a 6x židle
Lze zakoupit i jendotlivé elementy zvlášt
Velká nabídka dekorů dřev a potahů
Nábytek je dodáván v demontu

Parametry  Stůl: 180×90 (220×90) cm
 
JÍDELNÍ SET APOLLO
Hledáte kvalitní nábytek do vaší jídelny? Neradi experimentujete a raději dáte na klasiku? Velký jídelní set Apollo v lehce rustikálním stylu by vám mohl padnout do oka. Prvotřídní zpracování uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Vybrat si můžete z mnoha přírodních dekorů a vytvořit si tak jedinečnou jídelnu. Dlouho se nerozmýšlejte, královsky stolovat můžete i vy!
 
Jídelní sestava zahrnuje 1x jídelní stůl + 6x jídelní židle. Nejmodernější design a precizní zpracování za dobrou cenu vás zcela jistě přesvědčí. Jídelní set poskytuje kompletní vybavení vaší jídelny. Zažijte spoustu radosti s novým jídelním setem, který rozzáří váš byt. Vysoká kvalita a jedinečný design jídelních židlí a jídelního stolu zaručuje vysokou životnost a oblibu u zákazníka. Zboží dodáváme v demontovaném stavu s přiloženým montážním listem.

Jídelní set Baron

Stylová jídelní sestava
Kvalitní a precizní zpracování
Součástí sestavy je rozkládací jídelní stůl a 6x židle
Lze zakoupit i jednotlivé elementy zvlášt
Velký výběr dekorů dřev a potahů
Nábytek jue dodáván v demontu

Parametry:  Stůl: 200×90 (250×90) cm
 
JÍDELNÍ SET BARON
Hledáte kvalitní nábytek do vaší jídelny? Neradi experimentujete a raději dáte na klasiku? Velký jídelní set Baron v lehce rustikálním stylu by vám mohl padnout do oka. Prvotřídní zpracování uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Vybrat si můžete z mnoha přírodních dekorů a vytvořit si tak jedinečnou jídelnu. Dlouho se nerozmýšlejte, královsky stolovat můžete i vy!
 
Jídelní sestava zahrnuje 1x jídelní stůl + 6x jídelní židle. Nejmodernější design a precizní zpracování za dobrou cenu vás zcela jistě přesvědčí. Jídelní set poskytuje kompletní vybavení vaší jídelny. Zažijte spoustu radosti s novým jídelním setem, který rozzáří váš byt. Vysoká kvalita a jedinečný design jídelních židlí a jídelního stolu zaručuje vysokou životnost a oblibu u zákazníka. Zboží dodáváme v demontovaném stavu s přiloženým montážním listem. Akční kousek Jídelní set Baron jde nakoupit již dnes tu zařazený v rubrice jídelní sety. Nyní můžete získat akční produkty ve zmiňované rubrice za extra cenu. Výrobce MHN pro své zákazníky poskytuje velmi kvalitní zboží.

Jídelní set Belg

Stylová jídelní sestava
Součástí sestavy je jídelní stůl a 4x židle
Lze zakoupit i jednnotlivé elementy
Nábytek je dodáván v demontu

Rozměry: Stůl: 70x70cm
 
JÍDELNÍ SET BELG
Chybí vám to hlavní do vaší jídelny? Hledáte jednoduchý, stylový nábytek, který bude bez problému plnit svou funkci po dlouhá léta a nikdy nevyjde z módy? Belg bude tím pravým. Nezabere příliš prostoru, ale bude plnohodnotným společníkem. Stolovat v nové jídelně bude potěšením každý den!
 
Jídelní sestava zahrnuje 1x jídelní stůl + 4x jídelní židle. Nejmodernější design a precizní zpracování za dobrou cenu vás zcela jistě přesvědčí. Jídelní set poskytuje kompletní vybavení vaší jídelny. Zažijte spoustu radosti s novým jídelním setem, který rozzáří váš byt. Vysoká kvalita a jedinečný design jídelních židlí a jídelního stolu zaručuje vysokou životnost a oblibu u zákazníka. Zboží dodáváme v demontovaném stavu s přiloženým montážním listem.Exkluzivní kus je k sehnání mimo jiné tady u nás v populární rubrice jídelní sety. Vyhledejte si vyjímečné produkty z této kategorie za internetové ceny.

Jídelní set Duo

Moderní jídelní set
Kvalitní zpracování
Součástí sestavy je rozkládací jídelní stůl a 4x židle
Lze zakoupit i jednotlivé elementy zvlášt
Velká nabídka dekorů dřev
Nábytek je dodáván v demontu

Parametry  Stůl: 120×70 (150×70)cm
 
JÍDELNÍ SET DUO
Chybí vám to hlavní do vaší jídelny? Hledáte jednoduchý, stylový nábytek, který bude bez problému plnit svou funkci po dlouhá léta a nikdy nevyjde z módy? Duo bude tím pravým. Vybírat můžete z různých dekorů a vytvořit si tak svůj originál. Stolovat v nové jídelně bude potěšením každý den!
 
Jídelní sestava zahrnuje 1x jídelní stůl + 4x jídelní židle. Nejmodernější design a precizní zpracování za dobrou cenu vás zcela jistě přesvědčí. Jídelní set poskytuje kompletní vybavení vaší jídelny. Zažijte spoustu radosti s novým jídelním setem, který rozzáří váš byt. Vysoká kvalita a jedinečný design jídelních židlí a jídelního stolu zaručuje vysokou životnost a oblibu u zákazníka. Zboží dodáváme v demontovaném stavu s přiloženým montážním listem. 
Tento výjimečný produkt Jídelní set Duo lze nakoupit bezprostředně tady na našich stránkách ve známé rubrice jídelní sety! Nyní můžete najít zcela nové produkty z této sekce ve výhodné akci. U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce více produktů od dodavatele MHN. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Luxusní jídelní stůl H365 dub zlatý

Moderní jídelní stůl
Stůl je skládací = 160 – 220 cm
Je vyrobena z MDF / oceli
Dodává se v dubovém dekoru dub zlatý

Parametry
stůl: 160-220x90x77cm
 
Tento neodolatelný produkt Luxusní jídelní stůl H365 dub zlatý máte možnost pořídit taky tu na našem webu ve známé kategorii jídelní stoly – dřevěné! Pořiďte si ještě ostatní zboží ve zmiňované kategorii za super ceny. Dodavatel HAL má prvotřídní produkty. A to ještě není vše!