Froté prostěradlo do postýlky 60x120cm - meruňkové

Prostěradlo froté LUX na gumu. Prostěradlo je velmi kvalitní = vysoká gramáž. Na matraci o rozměru 120 x 60 cm. Barva prostěradla je meruňková.

Povrchový materiál prostěradla je 82% bavlna a 18% polyester. Tento skvělý kousek Froté prostěradlo do postýlky 60x120cm lze pořídit snadno tady u nás umístěný v kategorii froté prostěradla. Podívejte se na další zboží z této kategorie za parádní cenu!

Froté prostěradlo do postýlky 60x120cm - žluté

Prostěradlo froté LUX na gumu. Prostěradlo je velmi kvalitní = vysoká gramáž. Na matraci o rozměru 120 x 60 cm. Barva prostěradla je žlutá.

Povrchový materiál prostěradla je 82% bavlna a 18% polyester.Kvalitní a velmi žádaný výrobek Froté prostěradlo do postýlky 60x120cm – žluté jde nakoupit prostě tu na našich stránkách v kategorii froté prostěradla! Nyní pořídíte ještě jiné kusy z této oblíbené kategorie za parádní cenu!

Froté prostěradlo do postýlky 60x120cm - modré

Prostěradlo froté LUX na gumu. Prostěradlo je velmi kvalitní = vysoká gramáž. Na matraci o rozměru 120 x 60 cm. Barva prostěradla je modrá.

Povrchový materiál prostěradla je 82% bavlna a 18% polyester. Oblíbený a kvalitní produkt Froté prostěradlo do postýlky 60x120cm – modré je dostupný již dnes tu v sekci froté prostěradla. Nyní můžete najít ještě podobné produkty ze zmíněné rubriky ve výhodné akci. U zákazníků oblíbený výrobce CS má ve stále nabídkce top zboží. Nakupujte výhoděn u nás.

Froté prostěradlo do postýlky 60x120cm - zelené

Prostěradlo froté LUX na gumu. Prostěradlo je velmi kvalitní = vysoká gramáž. Na matraci o rozměru 120 x 60 cm. Barva prostěradla je zelená.

Povrchový materiál prostěradla je 82% bavlna a 18% polyester. Vysoce kvalitní produkt máte možnost získat právě nyní tady a teď na našem webu v sekci froté prostěradla. Podívejte se na parádní zboží z této známé kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu. To ale ovšem není všechno, u nás vám nabízíme více. Prozkoumejte u nás další zboží od dodavatele CS. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Známý výrobce CS vám může poskytnout skvělé výrobky.

Froté prostěradlo do postýlky 70x140cm - bílé

Prostěradlo froté LUX na gumu. Prostěradlo je velmi kvalitní = vysoká gramáž. Na matraci o rozměru 140 x 70 cm. Barva prostěradla je bílá.

Povrchový materiál prostěradla je 82% bavlna a 18% polyester.
Často hledaný produkt seženete rovnou tady na našem webu ve známé kategorii froté prostěradla! Pořiďte si vyjímečné výrobky z této populární kategorie za internetové ceny.

Froté prostěradlo do postýlky 70x140cm - růžové

Prostěradlo froté LUX na gumu. Prostěradlo je velmi kvalitní = vysoká gramáž. Na matraci o rozměru 140 x 70 cm. Barva prostěradla je růžová.

Povrchový materiál prostěradla je 82% bavlna a 18% polyester.Ve slevě kus je k dispozici v pohodě u nás ve známé sekci froté prostěradla. Nyní můžete najít vyjímečné produkty z této populární kategorie za mimořádně nízkou cenu. To však není vše, náš sortiment je široký. Mrkněte také na více produktů od dodavatele CS. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Populární značka CS vám může poskytnout kvalitní produkty

Dětské povlečení do postýlky dvoudílné dráčci - zelená

Dětské povlečení s dráčky, vyzdobí každou dětskou postýlku. Součástí dvoudílného povlečení je peřinka a polštář. Materiál povlečení je z velmi příjemného bavlněného materiálu.

 

Po vyprodání skladových zásob bude povlečení staženo z prodeje.
Oblíbený a akční produkt Dětské povlečení do postýlky dvoudílné dráčci – zelená lze sehnat zrovna na našich stránkách zařazený v sekci dětské povlečení 120×90 cm. Nyní můžete získat akční produkty z této známé rubriky za nejnižší cenu. Mezi zákazníky oblíbený výrobce Nábytek Harmonia poskytuje velmi kvalitní zboží Vždyť to vidíte sami. To však není všechno, u nás vám nabídneme víc! Prozkoumejte u nás více kvalitních produktů od dodavatele Nábytek Harmonia. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Dětské povlečení do postýlky obláček - modrá - třídilná

Dětské povlečení do postýlky  z velmi příjemného materiálu. Maminky mají navýběr ze tří variant: 
 

Dvoudílné- peřinka a polštář

Třídilné- peřinka, polštář a ochraný límec
 

Čtyřdílné-peřinka,polštář, ochraný límec a nebesa.

Dětské povlečení s medvídkami, vyzdobí každou dětskou postýlku. Ke čtyřdílné soupravě je nutné koupit držák na nebesa, který naleznete níže v souvisejícím zboží.. Diskontní produkt Dětské povlečení do postýlky obláček – modrá – můžete najít jednoduše tu na webu v populární sekci dětské povlečení 120×90 cm! Nyní si můžete vybrat ještě jiné zboží ve zmiňované rubrice za super peníze!

Dětské povlečeni do postýlky dvoudílné béďa - růžové

Dětské povlečení do postýlky  z velmi příjemného materiálu. Nabízená varianta povlečení je dvoudílná, v růžovém provedení.

 

Souprava obsahuje:

povlečení na peřinku 100 x 135 cm
povlečení polštář 60 x 40 cm

 

Dětské povlečení  s vyšívaným medvídkem, vyzdobí každou dětskou postýlku. V nabídce máme také třídilnou a čtyřdílnou soupravu do dětské postýlky.
Unikátní produkt Dětské povlečeni do postýlky dvoudílné béďa dostanete právě teď na stránkách ve známé rubrice dětské povlečení 120×90 cm. Nyní můžete koupit podobné výrobky ve zmíněné kategorii za výhodnou cenu.

Dětské povlečeni do postýlky třídílné béďa - růžové

Dětské povlečení do postýlky  z velmi příjemného materiálu. Nabízená varianta povlečení je třídílná, v růžovém provedení.

 

Souprava obsahuje:

povlečení na peřinku 100 x 135 cm
povlečení na polštář 60 x 40 cm a ochranný límec okolo 2/3 postýlky

 

Dětské povlečení  s vyšívaným medvídkem, vyzdobí každou dětskou postýlku. V nabídce máme také dvoudílnou a čtyřdílnou soupravu do dětské postýlky.

Dětské povlečeni do postýlky čtyřdílné béďa - růžové

Dětské povlečení do postýlky  z velmi příjemného materiálu. Nabízená varianta povlečení je čtyřdílná, v růžovém provedení.

 

Souprava obsahuje:

povlečení na peřinku 100 x 135 cm
povlečení na polštář 60 x 40 cm
ochranný límec okolo 2/3 postýlky a nebesa
Tato souprava je vhodná i do postýlek 140 x 70 cm

 

Ke čtyřdílné soupravě je nutné koupit držák na nebesa, který naleznete níže v souvisejícím zboží.

V nabídce máme také třídilnou a dvoudílnou soupravu do dětské postýlky. Velmi oblíbený produkt Dětské povlečeni do postýlky čtyřdílné béďa – růžové lze koupit lehce u nás v populární sekci dětské povlečení 135×100 cm! Nyní získáte skvělé zboží ve zmíněné kategorii ve slevě. Tato značka CS má ve stále nabídkce prvotřídní produkty. A to ještě není vše. Náš sortiment je široký, prozkoumejte u nás také další produkty od výrobce CS. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Paměťový polštář lenošek 40x60cm

Skvělý polštář LENOŠEK s paměťovým efektem, vysokou vzdušností a pratelným potahem. Spojuje v sobě spojuje výhody materiálu anatomických paměťových a klasických polštářů. Na rozdíl od těch klasických s výplní s polyesterovými kuličkami tvoří jeho náplň drť z paměťové pěny a přičemž má tvar klasického obdélníka.

Vzdušné jádro polštáře je vyrobeno z kousků pěn s paměťovým efektem. Proto je velmi vzdušný (skvělý odvod par, maximální hygiena). Mezi kousíčky paměťové pěny může volně proudit vzduch (oproti kompaktním visco blokům standardních polštářů), polštář je příjemně měkoučký a lze jej kdykoli „načechrat“ nebo „zformovat“ dle libosti. Vyhoví i uživatelům, kterým nevyhovují klasické visco anatomické polštáře.

Velmi dobrý pro ty, kteří chtějí paměťový efekt a mají sklony k pocení. Jádro je uloženo v prodyšné tkané vložce, vnější potah tedy můžete kdykoliv sundat a prát (vložku s paměťovým jádrem snadno vyndáte a zandáte do potahu).

Potah je prošívaný, s podšitím dutým… Tento žádaný výrobek Paměťový polštář lenošek 40x60cm máte možnost pořídit taky na stránkách v oblíbené rubrice polštáře na spaní! Nyní pořídíte podobné výrobky ze zmíněné rubriky za nejlepší ceny. Máme toho více, u nás totiž najdete více skvělých produktů od dodavatele HA. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tento vyjímečný výrobce HA pro vás vyrábí top výrobky. Však to vidíte sami.

Dětské povlečení disney mickey color

Luxusní dětské povlečení s myšákem Mickeyem si zamiluje každé dítě. Ložní dětské povlečení Mickey color je vyrobeno ze 100% bavlny se zipem. Rozměry povlečení jsou standardní – 1 ks povlak na polštář 70 x 90 cm a 1ks povlak na peřinu 140 x 200 cm. 

 

Nezapomeňte přikoupit prostěradlo, které naleznete níže v souvisejícím zboží!

 

Po vyprodání skladových zásob bude povlečení staženo z nabídky.

Ložní souprava do postýlek 70x110cm sweetheart

Ložní souprava Sweetheart je navržena speciálně pro rostoucí postýlku se stolem Chloe a rostoucí postýlku se stolkem Cody. Zakoupením tohoto setu dodáte postýlkám příjemnou uklidňující atmosféru a miminkům poskytnete kvalitní základ pro sladký dlouhý spánek. Design je sladěný do jemných odstínů krémové a růžové barvy. Zlacená výšivka ve tvaru velkého srdce bude miminku neustále připomínat neutuchající lásku rodičů. Krásně esteticky řešené jsou i úchytky bočních mantinelů, jenž jsou zakončeny roztomilou mašlí. Díky ozdobné krajce po stranách přikrývky si budou malé holčičky připadat jako princezny na zámku.

 

Sada se skládá z přikrývky, bočních mantinelů na 3 strany, povlaku na polštář a nepřiléhajícího prostěradla. Bavlněná struktura produktů nabízí miminkům maximální komfort při spánku. Hlavním použitým materiálem je 100% bavlna a díky tomu produkt disponuje také snadnou údržbou. Prát můžete klasicky v pračce, maximálně však na 30 stupňů. Produkty můžete na nízkou teplotu i…

Ložní souprava do postýlky 70x130cm cute bunny - bílá

Ložní soupravu Cute bunny si zamilují všechna miminka. Uznejte sami, kdo by nechtěl usínat vedle roztomilého králíčka. Sada kombinuje design s funkčností. Zatímco ozdobný polštářek s králíčkem a jeho prostorovými uši působí především jako estetický prvek na hraní, boční ochrany se starají o bezpečí miminka a redukují nebezpečné situace. Prakticky zvolen je rovněž materiál, ze kterého jsou produkty vyrobeny. 100% bavlna je nejen pohodlná, ale také skvěle odvádí vlhkost, což u dětských postýlek rozhodně oceníte.

 

Sada se skládá celkem z pěti produktů. A to z bočních mantinelů, přikrývky, prostěradla, okrasného polštářku a povlaku na polštář. Uchycení boční ochrany je řešeno pomocí designových růžových mašliček. Souprava je vhodná do dětských postýlek o rozměru 70x130cm. Skvěle padne například k houpací dětské postýlce 70x130cm Pure. U produktů oceníte také jednoduchou údržbu. Prát můžete klasicky v pračce, maximálně však na 30 stupňů. Produkty můžete na nízkou teplotu i…

Ložní souprava do postýlky 75x115cm elephant - bílá/šedá

Kompletní set ložních doplňků pro miminka Elephant pomůže nastávajícím či čerstvým rodičům vybavit celou dětskou postýlku. Každé miminko si zamiluje jemný neutrální design, ve kterém hraje hlavní roli roztomilý sloník s uvázanými balónky kolem jeho chobotu. Tento motiv společně s měkkým povrchem pomůže dětem opakovaně zažívat klidný a bezpečný spánek. Sada se skládá ze tří měkkých postranních mantinelů, přikrývky 80x115cm, povlaku na polštář 35x45cm a prostěradla 110x150cm. Právě prostěradlo je vybaveno pogumováním, jenž zabraňuje prosáknutí tekutin. Výška bočních mantinelů je poměrně nižší, avšak plně dostatečná.

 

Vše je vyrobeno ze 100% bavlny, oceníte tak snadnou údržbu produktů. Produkty můžete vyprat jednoduše v pračce, maximálně však na 30 stupňů. V žádném případě produkty nevystavujte chemickému čištění. Žehlení je možné, zůstaňte však při nízkých teplotách. Ideálně padne souprava do postýlek o rozměrech 75x160cm.

 

Set doplňků do postýlky 75x115cm Elephant se…

Ložní souprava little do kolébky luna 45x90cm - bílá/modrá

Zakoupili jste dětskou kolébku Luna 45x90cm a potřebujete vybavit postýlku vhodnými doplňky? Pak je souprava ložního prádla Little určená právě pro vás. Produkty jsou navrženy speciálně pro tuto kolébku a budou tedy perfektně sedět. Sada vytváří bezpečné klidné zázemí pro vaše miminko. Roztomilý vyobrazený dinosaurus se stane nejlepším přítelem miminka od narození. Sada se skládá z boční ochrany o rozměrech 33x137cm, přikrývky 57x92cm a prostěradla 75x115cm. Vnějším materiálem je 100% bavlna. Výplň je tvořena 100% polyesterovým vláknem. Díky tomu lze produkty prát v pračce na 30 stupňů. Chemické čištění je nevhodné. Žehlit lze provádět na nejnižší teplotu.

 

Ložní souprava Little se skládá z těchto produktů:

Boční ochrana 33x137cm
Přikrývka 57x92cm
Prostěradlo 75x115cm

 

Doplňkové produkty naleznete níže v souvisejících produktech.

Set ložního prádla 100x150cm oblaka - bílá/modrá

Set ložního prádla vhodný jak do dívčího, tak chlapeckého pokojíčku. Skládá se ze tří samostatných produktů. A to z prostěradla bez gumy 120x220cm, povlaku na polštář 35x45cm a povlečení přikrývky100x150cm. Prostěradlo zaujme jemným jednoduchým designem. Hlavní motiv malých šedých hvězdiček doprovází bílá barva v pozadí. Povlak na polštářek je sladěn do odstínu světle modré barvy, připomínající barvu oblohy. Povlečení na přikrývku je doplněno tematickým vzorem, obsahujícím mráčky a hvězdy spolu s měsícem. Výrobek je vhodný i pro rostoucí dětské postýlky. Vše je vyrobeno ze 100% bavlny. Díky tomu můžete produkty prát klasicky v pračce, maximálně však na 30 stupňů. Sadu můžete také lehce přežehlit na nejnižší teplotu.

 

Set ložního prádla Oblaka se skládá z těchto produktů:

Povlečení na přikrývku 100x150cm
Povlak na polštář – 35x45cm
Prostěradlo 120x220cm

 

Podobné produkty naleznete níže v souvisejících produktech.

Set ložního prádla 160x220cm wintertime - šedá/bílá

Je libo navodit v dětském pokojíčku zimní atmosféru? Set ložního prádla přijde vhod jak do dívčího, tak chlapeckého pokojíčku. Skládá se ze tří samostatných produktů. A to z prostěradla bez gumy 180x234cm, povlaku na polštář 50x70cm a povlečení přikrývky 160x220cm. Prostěradlo zaujme jemným jednoduchým vzorem, obsahujícím malé bílé sněhové vločky na šedém pozadí. Povlak na polštář a povlečení na přikrývku se nesou v duchu kostičkovaného vzoru, kde se prolíná bílá a světle šedá barva. Vše je vyrobeno ze 100% bavlny. Díky tomu můžete produkty prát klasicky v pračce, maximálně však na 30 stupňů. Sadu můžete také lehce přežehlit na nejnižší teplotu.

 

Set ložního prádla Wintertime se skládá z těchto produktů:

Povlečení na přikrývku 160x220cm
Povlak na polštář – 50x70cm
Prostěradlo 180x234cm

 

Podobné produkty naleznete níže v souvisejících produktech.

Ložní souprava do postýlky 75x115cm buggy - bílá/modrá/žlutá

Kompletní set ložních doplňků pro miminka Buggy pomůže nastávajícím či čerstvým rodičům vybavit celou dětskou postýlku. Ochranné mantinely disponují vyšívaným vzorem a k postýlce je snadno připevníte uvázáním šňůrek k bočnicím. Zabezpečíte tak všechny strany. Dále sada obsahuje prostěradlo 110x150cm, přikrývku 80x110cm, fleecovou přikrývku 110x80cm, povlak na polštář 35x45cm a dekorační polštářek 35x35cm. Veškeré doplňky disponují hezkým tematickým vzorem. Hlavní roli v motivech hrají především auta a související tematické texty. Díky tomu je sada vhodná především pro chlapečky.

 

Vše je vyrobeno ze 100% bavlny, oceníte tak snadnou údržbu produktů. Vše můžete vyprat jednoduše v pračce, maximálně však na 30 stupňů. V žádném případě produkty nevystavujte chemickému čištění. Žehlení je možné, zůstaňte však při nízkých teplotách. Set je kompatibilní i s rostoucími postýlkami 75x160cm.

 

Set doplňků do postýlky 75x115cm Buggy se skládá z těchto produktů:

Přikrývka…

Set ložního prádla darling 100x150cm - bílá/šedá/modrá

Sada dětského ložního prádla Darling skvěle doplní každou dětskou postel. Místnost obohatí jemný design s motivem roztomilých zvířátek. Sada je vhodná pro holčičky i chlapečky a skládá se ze tří samostatných produktů, které k sobě vzájemně skvěle pasují a dohromady tvoří skvostný celek. Jedná se o povlečení na přikrývku 100x150cm, povlak na polštář 35x45cm a prostěradlo 120x220cm. Vše je sladěno do šedé, modré a bílé barvy. Zatímco prostěradlo a povlak na polštář jsou primárně z bílé látky, povlečení na přikrývku disponuje odlišnou vrchní a spodní stranou. Záleží tak na vás, jaký motiv necháte více vyniknout. Na výběr budete mít z krásné plošně světle modré barvy a krásného kostkovaného vzoru s hlavním motivem zvířátek. Vše je vyrobeno ze 100% bavlny. Díky tomu můžete produkty prát klasicky v pračce, maximálně však na 30 stupňů. Sadu můžete také lehce přežehlit na nejnižší teplotu.

 

Set ložního prádla Happiness se skládá z těchto produktů:

Povlečení na přikrývku…

Set ložního prádla happiness 100x150cm - růžová/bílá

Sada ložního prádla Happiness skvěle doplní každou dětskou postel. Sada se skládá ze tří samostatných produktů, které k sobě vzájemně skvěle pasují a dohromady tvoří skvostný celek. Jedná se o povlečení na přikrývku 100x150cm, povlak na polštář 35x45cm a prostěradlo 120x220cm. Vše je sladěno do odstínů růžové a bílé barvy. Zatímco prostěradlo a povlak na polštář jsou primárně z bílé látky, povlečení na přikrývku disponuje odlišnou vrchní a spodní stranou. Záleží tak na vás, jaký motiv necháte více vyniknout. Na výběr budete mít z krásné plošně růžové barvy a jemného kostičkovaného vzoru v tónech růžové a bílé barvy. Vše je vyrobeno ze 100% bavlny. Díky tomu můžete produkty prát klasicky v pračce, maximálně však na 30 stupňů. Sadu můžete také lehce přežehlit na nejnižší teplotu.

 

Set ložního prádla Happiness se skládá z těchto produktů:

Povlečení na přikrývku 100x150cm
Povlak na polštář – 35x45cm
Prostěradlo 120x220cm

 

Podobné produkty naleznete níže v…

Dětské prostěradlo jurský svět - láva

Dopřejte svým dětem spánek plný pohádkových snů a fantazií, ve kterých se mohou ocitnout v oblíbeném pohádkovém prostředí. Prostěradlo s motivem dinosaura je velmi příjemné na dotek.

 

Bavlněné prostěradlo má rozměr 90x200cm + 25cm a v rozích má gumu pro snadné uchycení na matraci.

Dětské povlečení frozen adventure

Povlečení do dětské postele, s motivem Ledového království, je určené pro malé slečny, které se stanou součástí krásného pohádkového příběhu dvou sester Anny a Elsy. Jde o kvalitní dětské povlečení, které je vyrobeno ze 100% bavlny. Má zipový uzávěr na polštáři i peřině. Povlečení je určené do větších dětských postelí. Rozměr povlaku pro přikrývku je 140x200cm, rozměr povlaku polštáře je 70x90cm.

 

Usínání s postavičkami Anny a Elsy bude pro vaše malé ratolesti příjemným okamžikem a vy se budete spokojeně dívat na klidný spánek vašeho dítěte obklopeného pohádkových světem.

Dětské povlečení tlapková patrola pp161

Povlečení do dětské postele, s motivem hrdinů Tlapkové patroly, je určené pro milovníky této oblíbené dětské pohádky. Jde o kvalitní dětské povlečení, které je vyrobeno ze 100% bavlny. Má zipový uzávěr na polštáři i peřině. Povlečení je určené do větších dětských postelí. Rozměr povlaku pro přikrývku je 140x200cm, rozměr povlaku polštáře je 70x90cm.

 

Pro vaše malé ratolesti bude usínání v povlečení s Tlapkovou patrolou příjemným okamžikem a vy se budete spokojeně dívat na klidný spánek vašeho dítěte.

Dětské povlečení letadlo

Povlečení s reálným fotomotivem letadla je pro malé obdivovatele těchto velkých strojů velmi efektní. Obrázek zachycující přístání letadla působí, jako by letadlo přistávalo přímo v pokoji.

 

Ložní souprava v rozměru 140 x 200 cm + 70 x 90 cm je vyrobena z kvalitní 100% bavlny a má zipový uzávěr na polštáři i peřině.

Dětské povlečení hokej

Povlečení s reálným fotomotivem hokejistů je pro obdivovatele tohoto sportu velmi efektní. Obrázek zachycující postavení hokejistů při rozehrávce, nadchne nejednoho hokejistu. 

 

Ložní souprava s motivem hokeje, v rozměru 140 x 200 cm + 70 x 90 cm je vyrobena z kvalitní 100% bavlny a má zipový uzávěr na polštáři i peřině.

Dětské povlečení harry potter - černé

Povlečení do dětské postele, s motivem znaku Harryho Pottera, je určené pro všechny milovníky tohoto malého čaroděje, kterého zná každá věková kategorie. Jde o kvalitní dětské povlečení, které je vyrobeno ze 100% bavlny. Má zipový uzávěr na polštáři i peřině. Povlečení je určené do větších dětských postelí.

 

Rozměr povlaku pro přikrývku je 140x200cm, rozměr povlaku polštáře je 70x90cm.

Dětské prostěradlo mickey blue

Dopřejte svým dětem klidný spánek plný pohádkových snů a fantazií, ve kterých se mohou proměnit na své oblíbené hrdiny. Díky prostěradlu Mickey již nebudete muset strávit každý večer přemlouváním vašich ratolestí, aby šli spát. Do postele s prostěradlem s motivem myšáka Mickeyho skočí s radostí samy. Prostěradlo je velmi příjemné na dotek.

 

Bavlněné prostěradlo má rozměr 90x200cm + 25cm a v rozích má gumu pro snadné uchycení na matraci.

Dětské prostěradlo fotbal

Pro malé fotbalisty, kteří jsou rádi obklopeni vším, co je spojené s fotbalem, nabízíme příjemné bavlněné prostěradlo se vzorem fotbalového míče. 

 

Prostěradlo z kvalitní 100% bavlny, o velikosti 90 x 200 + 25cm. Díky gumě v rozích drží prostěradlo krásně na matraci.

 

Při usínání se bude malý fotbalista cítit, jako by byl na zápase, obklopen fotbalovým prostředím.

Dětské povlečení harry potter 078

Povlečení do dětské postele, s motivem znaku Harryho Pottera, je určené pro všechny milovníky malého čaroděje Harryho, kterého zná každá věková kategorie. Jde o kvalitní dětské povlečení, které je vyrobeno ze 100% bavlny. Má zipový uzávěr na polštáři i peřině. Povlečení je určené do větších dětských postelí.

 

Rozměr povlaku pro přikrývku je 140x200cm, rozměr povlaku polštáře je 70x90cm.

Dětské povlečení tlapková patrola pp303

Povlečení do dětské postele, s motivem hrdinů Tlapkové patroly, je určené pro milovníky této oblíbené dětské pohádky. Jde o kvalitní dětské povlečení, které je vyrobeno ze 100% bavlny. Má zipový uzávěr na polštáři i peřině. Povlečení je určené do větších dětských postelí. Rozměr povlaku pro přikrývku je 140x200cm, rozměr povlaku polštáře je 70x90cm.

 

Pro vaše malé ratolesti bude usínání v povlečení s Tlapkovou patrolou příjemným okamžikem a vy se budete spokojeně dívat na klidný spánek vašeho dítěte.

Dětské povlečení tlapková patrola pp137

Povlečení do dětské postele, s motivem hrdinů Tlapkové patroly, je určené pro milovníky této oblíbené dětské pohádky. Jde o kvalitní dětské povlečení, které je vyrobeno ze 100% bavlny. Má zipový uzávěr na polštáři i peřině. Povlečení je určené do větších dětských postelí. Rozměr povlaku pro přikrývku je 140x200cm, rozměr povlaku polštáře je 70x90cm.

 

Pro vaše malé ratolesti bude usínání v povlečení s Tlapkovou patrolou příjemným okamžikem a vy se budete spokojeně dívat na klidný spánek vašeho dítěte.

Dětské povlečení berušky

Povlečení do dětské postele, s reálným fotomotivem Berušky. Jde o kvalitní dětské povlečení, které je vyrobeno ze 100% bavlny. Má zipový uzávěr na polštáři i peřině. Povlečení je určené do větších dětských postelí. Rozměr povlaku pro přikrývku je 140x200cm, rozměr povlaku polštáře je 70x90cm.

 

Pro vaše malé ratolesti bude usínání v povlečení s Beruškou příjemným okamžikem a vy se budete spokojeně dívat na klidný spánek vašeho dítěte.

Dětské povlečení do postýlky sloník - dumbo baby

Roztomilé povlečení s motivem malého sloníka zpříjemní spánek malého dítěte. Jde o kvalitní dětské povlečení, které je vyrobeno ze 100% bavlny. Má zipový uzávěr na polštáři i peřině. Rozměr povlaku pro přikrývku je 100x135cm, rozměr povlaku polštáře je 40x60cm.

 

Usínání s roztomilou sloníkem bude pro vaše nejmenší příjemným okamžikem a vy se budete spokojeně dívat na klidný spánek vašeho dítěte.

Dětské prostěradlo tlapková patrola pp137

Dopřejte svým dětem klidný spánek plný pohádkových snů a fantazií, ve kterých se mohou proměnit na své oblíbené hrdiny. Pro milovníky psích hrdinů nabízíme krásné prostěradlo Tlapkové patroly, které září pestrými barvami.  Prostěradlo je velmi příjemné na dotek.

 

Bavlněné prostěradlo má rozměr 90x200cm + 25cm a v rozích má gumu pro snadné uchycení na matraci.

Dětské povlečení máša a medvěd - flowers

Povlečení do dětské postele, s motivem pohádkových postaviček Máši a Medvěda, je určené pro milovníky této dvojice. Jde o kvalitní dětské povlečení, které je vyrobeno ze 100% bavlny. Má zipový uzávěr na polštáři i peřině. Povlečení je určené do větších dětských postelí. Rozměr povlaku pro přikrývku je 140x200cm, rozměr povlaku polštáře je 70x90cm.

 

Pro vaše malé ratolesti bude usínání v povlečení s Mášou a Medvědem příjemným okamžikem a vy se budete spokojeně dívat na klidný spánek vašeho dítěte.

Dětské povlečení máša a medvěd - strawberry

Povlečení do dětské postele, s motivem pohádkových postaviček Máši a Medvěda, je určené pro milovníky této dvojice. Jde o kvalitní dětské povlečení, které je vyrobeno ze 100% bavlny. Má zipový uzávěr na polštáři i peřině. Povlečení je určené do větších dětských postelí. Rozměr povlaku pro přikrývku je 140x200cm, rozměr povlaku polštáře je 70x90cm.

 

Pro vaše malé ratolesti bude usínání v povlečení s Mášou a Medvědem příjemným okamžikem a vy se budete spokojeně dívat na klidný spánek vašeho dítěte.

Dětské prostěradlo 101 dalmatinů - lucky stripe

Dopřejte svým dětem klidný spánek plný pohádkových snů a fantazií, ve kterých se mohou proměnit na své oblíbené hrdiny. Díky prostěradlu 101 Dalmatinů, již nebudete muset strávit každý večer přemlouváním vašich ratolestí, aby šli spát. Do postele s prostěradlem, s motivem psích rošťáků, skočí s radostí samy. Prostěradlo je velmi příjemné na dotek.

 

Bavlněné prostěradlo má rozměr 90x200cm + 25cm a v rozích má gumu pro snadné uchycení na matraci.

Dětské prostěradlo cars - i am speed

Dopřejte svým dětem klidný spánek plný pohádkových snů a fantazií, ve kterých se mohou proměnit na své oblíbené hrdiny. Pro malé závodníky nabízíme krásné prostěradlo s autíčky, které září pestrými barvami.  Prostěradlo je velmi příjemné na dotek.

 

Bavlněné prostěradlo má rozměr 90x200cm + 25cm a v rozích má gumu pro snadné uchycení na matraci.