Moderní konferenční stůl Oskar

Velmi moderní konferenční stůl Oskar  Dekor: bílý mat  Nábytek je dodáván v demontu

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
100x45x70cm Super výrobek Moderní konferenční stůl Oskar, bílý mat naleznete lehce na webu umístěný v kategorii uncategorized! Připravili jsme ještě další produkty ze zmíněné kategorie ve výprodejové akci. Výrobce pro své zákazníky dodává špičkový sortiment Přesvědčte se!

Moderní konferenční stůl Oskar

Velmi moderní konferenční stůl Oskar  Dekor: černý mat  Nábytek je dodáván v demontu

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
100x45x70cm 
Tento neodolatelný výrobek je k dostání již dnes na webu zařazený v rubrice uncategorized. Nyní získáte ještě další zboží z této oblíbené rubriky za extra cenu! Naše nabídka je široká, u nás v nabídce najdete více produktů od výrobce . Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků populární výrobce pro své zákazníky poskytuje špičkový sortiment. Však to vidíte sami!

Moderní konferenční stůl Oskar

Velmi moderní konferenční stůl Oskar  Dekor: dub sonoma  Nábytek je dodáván v demontu

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
100x45x70cm  Žádaný produkt je k sehnání bezstarostně tu na našem webu ve známé sekci uncategorized. Najděte si ještě ostatní výrobky z této kategorie za zcela nejnižší cenu. V očích zákazníků populární výrobce vám představuje vysoce kvalitní produkty Nakupujte výhoděn u nás.

Jídelní stůl Adria 2

rozměry: 120/80/76 cm, materiál: laminovaná MDF / ocel s práškovou barvou, barva: MDF – zlatý dub, nohy – černáNový kousek jde nakoupit prostě tady na našich stránkách v oblíbené sekci uncategorized! Získejte akční kusy z této známé sekce ve slevě. Tím ale však naše nabídka nekončí, u nás vám nabídneme víc! Máme v nabídce také více skvělých kousků značky . Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Oblíbený dodavatel dlouhodobě prodává kvalitní zboží.

Rozkládací jídelní stůl Kajman

stůl s rozkladem ROZMĚRY: 135-185 / 80 /76 cm, materiál: vrch – lakovaný MDF, nohy – masivní bukové dřevo barva: top – medový dub, nohy – bílá Tento vynikající produkt Rozkládací jídelní stůl Kajman, dub medový/bílá lze získat zrovna tady na našem webu ve známé sekci uncategorized. Nyní můžete najít ještě jiné produkty z této populární rubriky ve slevě.

Konferenční stolek Tiano 99

Velmi moderní bytový nábytek Tiano  Dekor: bílá / černé sklo  Nábytek je dodáván v demontu  Bytové doplnky nejsou součástí 
Rozměry: (šířka x výška x hloubla) 
100x55x60cm      Obývací pokoj je místem, kde má každý z nás možnost projevit své já. Náš nábytek do obývacích pokojů vám v tom pomáhá, např. u této stěny nabízíme skříňky, v nichž můžete ostatním ukázat věci, které jste vytvořili, a místa, kde jste byli. Obývací stěny vyrábíme tak, abychom vám jím zpříjemnili každý všední den. Proto také nabízíme řadu možností, jak si vybavení obývacího pokoje přizpůsobit konkrétním potřebám, stylu a také finančním možnostem. U této obývací stěny můžete jednotlivé elementy ustavit jednotlivě a vytvořit si tak jinou skladbu než na fotografii.   Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm.  Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.   Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.   Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.

Konferenční stůl Master

rozměry: O42 / 41 cm, materiál: MDF + přírodní dýha / prášková barva, barva: šedá / černá Oblíbený a kvalitní produkt Konferenční stůl Master, šedá lze koupit ještě u nás zařazený v sekci uncategorized. Nyní si můžete koupit další produkty z naší kategorie za super peníze!

Konferenční stolek Agnes 17

Konferenční stolek Agnes 17
Sestavu Agnes dodáváme v provedení jasan světlý/jasan   Rozměry: 55x130x60cm   Poznámka: Dodáváno v demontu   Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.   Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.   Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.
Tento neodolatelný výrobek můžete pořídit v pohodě tu na našich stránkách v oblíbené rubrice obývací pokoj! Prozkoumejte ještě další kousky z této populární kategorie snadno online! Věhlasný dodavatel JRK vám poskytuje kvalitní výrobky. A to ještě není vše. Náš sortiment je ale široký, prozkoumejte u nás taky další vybrané kousky od značky JRK. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.
Levný produkt Konferenční stolek Agnes 17 jde nakoupit pohodlně tady a teď na našich stránkách zařazený v sekci obývací pokoj! Vyhledejte si akční produkty ve zmíněné sekci za outletovou cenu!

Konferenční stolek Agnes 18

Konferenční stůl Agnes 18
Sestavu Agnes dodáváme v provedení jasan světlý/jasan   Rozměry: 55x70x60cm   Poznámka: Dodáváno v demontu   Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.   Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.   Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení. Velmi žádaný výrobek Konferenční stolek Agnes 18 jde nakoupit pohodlně na našich stránkách v populární rubrice obývací pokoj! Nyní koupíte ještě další kousky ve zmíněné kategorii za rozumné peníze!

Moderní jídelní stůl H11

Moderní jídelní stůl  Dodáváme v provedení MDF lakované/chrom  Barva bílá  Rozkládací Nábytek je dodáván v demontu
Jídelní židle nejsou v ceně› stolu, je možné je dokoupit   Rozměry: (výška x šířka x hloubka) 
75×130-210x80cm   Neodolatelný produkt Moderní jídelní stůl H11 máte možnost dostat taky tady a teď na našich stránkách v sekci jídelna! Nyní získáte ještě další kousky ze zmíněné sekce za extra cenu. To ovšem není vše, naše nabídka je široká. Mrkněte na více kousků od dodavatele HAL. Najdete je níže na této stránce.
Povedený produkt můžete dostat přímo na stránkách umístěný v kategorii jídelna. Nyní koupíte zlevněné zboží z naší kategorie za akční cenu! Známá značka HAL vám může poskytnout skvělé produkty

Skleněný jídelní stůl H13

Moderní jídelní stůl  Dodáváme v provedení MDF lakované/sklo  Barva bílá/černá
Nábytek je dodáván v demontu
Jídelní židle nejsou v ceně› stolu, je možné je dokoupit   Rozmě›ry: (výška x šířka x hloubka) 
76x160x90cm  
Tento vynikající kus dostanete aktuálně tu na našich stránkách v oblíbené kategorii jídelna! Máme pro vás kvalitní kusy ze zmíněné rubriky ve výprodejové akci! Hodně prodávaný produkt můžete získat lehce na stránkách v oblíbené kategorii jídelna. Podívejte se na vyjímečné zboží z této známé sekce za zcela nejnižší cenu. Mezi zákazníky oblíbený výrobce HAL prodává top produkty. To ale není všechno, máme toho více. U nás v nabídce najdete další skvělé zboží od dodavatele HAL. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Designový jídelní stůl H22

  Moderní jídelní stůl  Dodáváme v provedení sklo/chrom lakovaná
Barva černá  Nábytek je dodáván v demontu
  Rozmě›ry: (výška x šíř™ka x hloubka) 
75x140x80cm   Tento kvalitní a žádaný kus Designový jídelní stůl H22 lze sehnat taky tady na webu umístěný v sekci jídelna. Připravili jsme podobné produkty z této oblíbené sekce ve výhodné akci! To ale ovšem není vše, u nás vám nabídneme víc! Podívejte se také na další skvělé produkty značky HAL. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.
Tento výjimečný výrobek Designový jídelní stůl H22 máte možnost koupit přímo tady u nás v oblíbené rubrice jídelna. Pořiďte si podobné produkty z této známé sekce za internetové ceny. Tím ale však naše nabídka nekončí, máme toho více! U nás v nabídce totiž najdete více kvalitních produktů od dodavatele HAL. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tato vyjímečná značka HAL má špičkové zboží Však to vidíte sami!

Luxusní konferenční stůl H9

  Moderní konferenční stůl H9 Barva: bílá Dodáváme v kombinaci MDF laminované/sklo Sklo je o síle 8mm Nábytek je dodáván v demontu Parametry: (šířka x délka x výška) 
110x65x42cm   Unikátní a žádaný produkt Luxusní konferenční stůl H9 je k dispozici bez problémů na stránkách v oblíbené kategorii obývací pokoj! Prozkoumejte podobné produkty z této oblíbené rubriky ve výhodné akci. Třeba hledáte něco jiného, u nás nabízíme více. U nás najdete další prověřené zboží od značky HAL. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Věhlasný výrobce HAL dodává top zboží Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme.

Stylový jídelní stůl H251

  Stylový jídelní stůl  Dodáváme v provedení MDF/dýha  Rozkládací Tmavý ořech  Nábytek je dodáván v demontu   Rozměry: (výška x šířka x hloubka) 
75×90-124x90cm   Velmi prodávaný výrobek Stylový jídelní stůl H251 jde nakoupit prostě na našich stránkách v populární sekci jídelna. Pořiďte si ještě další produkty z této kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu.

Jídelní stůl H270

  Moderní jídelní stůl  Dodáváme v provedení MDF / dřevo  Dekor wenge Nábytek je dodáván v demontu   Jídelní židle nejsou v ceně› stolu, je možné je dokoupit Rozměry: (výška x šířka x hloubka) 
74×160-200x90cm  
Nový produkt Jídelní stůl H270 lze nakoupit právě teď tady na webu zařazený v rubrice jídelna! Prozkoumejte ještě jiné produkty ze zmíněné sekce z pohodlí domova! Tím ale však naše nabídka nekončí, u nás vám nabízíme více! Mrkněte také na více kousků od značky HAL. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. U zákazníků oblíbená značka HAL svým zákazníkům nabízí skvělé produkty.

Moderní jídelní set H313

Moderní jídelní set  Je vyroben z materiálů sklo / nerez Židle v kombinace pochromovaná ocel/eko-kůže  Součástí setu je jídelní stůl a 4x židle Židle v provedení černá Parametry
74x130x80cm 
židle: 42x56x100cm   MODERNÍ JÍDELNÍ SET H313 Stolovat stylově a elegantně můžete i vy. Skleněný stůl s nerezovou středovou nohou zaujme na první pohled a spolu s jednoduchou konstrukcí židlí tvoří ideální kombinaci. Barvu židle můžete vybrat ze tří variant, podle vlastního vkusu. Romantické večeře při svíčkách i rodinné nedělní obědy budou od teď ještě vydařenější.    Jídelní sestava zahrnuje 1x jídelní stůl + 4x jídelní židle. Nejmodernější design a precizní zpracování za dobrou cenu vás zcela jistě přesvědčí. Jídelní set poskytuje kompletní vybavení vaší jídelny. Zažijte spoustu radosti s novým jídelním setem, který rozzáří váš byt. Vysoká kvalita a jedinečný design jídelních židlí a jídelního stolu zaručuje vysokou životnost a oblibu u zákazníka. Zboží dodáváme v demontovaném stavu s přiloženým montážním listem. Oblíbený a kvalitní kus Moderní jídelní set H313 lze zakoupit taky tady a teď na našem webu v populární rubrice jídelna. Nyní můžete získat oblíbené zboží ze zmíněné kategorie snadno online.

Konferenční stůl H55

Moderní konferenční stůl H55 Barva: wenge  Dodáváme včetně taburetů Dodáváme v kombinaci MDF laminované/sklo Sklo je o síle 8mm Nábytek je dodáván v demontu Parametry: (šířka x délka x výška)
120x65x44cm   
Akční výrobek Konferenční stůl H55 můžete pořídit taky tu na našem webu v populární sekci obývací pokoj. Nyní můžete koupit kvalitní produkty z této kategorie za mimořádně nízkou cenu.
Unikátní a žádaný kousek Konferenční stůl H55 máte možnost sehnat teď na webu ve známé kategorii obývací pokoj. Podívejte se na skvělé produkty z naší sekce za báječnou cenu. Věhlasný výrobce HAL dlouhodobě prodává vynikající produkty.

Jídelní stůl H44

Moderní jídelní stůl H44  Dodáváme v kombinaci nerez/sklo Barva: černá Sklo je o síle 8 mm Nábytek je dodáván v demontu Parametry: (šířka x hloubka x výška)
130x80x74cm   Poznámka: 
Uvedená cena za jídelní stůl  
Tento unikátní produkt Jídelní stůl H44 máte možnost koupit právě tady a teď na našich stránkách zařazený v sekci jídelna! Nyní můžete koupit ještě jiné kousky ve zmiňované kategorii za super cenu. Významná značka HAL vám nabízí prvotřídní zboží Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce.

Dřevěný jídelní set Lotos

Moderní jídelní set Vyrobeno z přírodní dýhy Sestava zahrnuje stůl a 4x jídelní židle  Dodáváme v různých dekorech  Vzorník dekorů najdete níže  Nábytek je dodáván v demontu Parametry: 
Stůl: 90x90cm, rozklad: 140x90cm    Jídelní sestava zahrnuje 1x jídelní stůl + 4x jídelní židle. Nejmodernější design a precizní zpracování za dobrou cenu vás zcela jistě přesvědčí. Jídelní set poskytuje kompletní vybavení vaší jídelny. Zažijte spoustu radosti s novým jídelním setem, který rozzáří váš byt. Vysoká kvalita a jedinečný design jídelních židlí a jídelního stolu zaručuje vysokou životnost a oblibu u zákazníka. Zboží dodáváme v demontovaném stavu s přiloženým montážním listem.

Jídelní set Logan

Stylový jídelní set Vyrobeno z přírodní dýhy Sestava zahrnuje stůl a 6x jídelní židle  Dodáváme v různých dekorech  Vzorník dekorů najdete níže  Nábytek je dodáván v demontu Parametry: 
Stůl: 140x80cm, rozklad: 180x80cm    Jídelní sestava zahrnuje 1x jídelní stůl + 6x jídelní židle. Nejmodernější design a precizní zpracování za dobrou cenu vás zcela jistě přesvědčí. Jídelní set poskytuje kompletní vybavení vaší jídelny. Zažijte spoustu radosti s novým jídelním setem, který rozzáří váš byt. Vysoká kvalita a jedinečný design jídelních židlí a jídelního stolu zaručujevysokou životnost a oblibu u zákazníka. Zboží dodáváme v demontovaném stavu s přiloženým montážním listem.Exkluzivní kus Jídelní set Logan jde nakoupit snadno na našem webu v oblíbené rubrice jídelna! Najděte si ještě jiné zboží z této oblíbené kategorie na pár kliknutí! Tato značka MHN svým zákazníkům dodává skvělý sortiment

Jídelní set Polo Varianta:  Olše

Luxusní jídelní set Polo Vyrobeno z přírodní dýhy  Sestava zahrnuje stůl a 6x jídelní židle  Dodáváme v různých dekorech  Vzorník dekorů najdete níže  Nábytek je dodáván v demontu Parametry: 
Stůl: 140x80cm, rozklad: 190x80cm    JÍDELNÍ SET POLO Tento elegantní jídelní set uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Prvotřídní provedení a vytříbený design dodá vašemu interiéru punc luxusu. Vybírat můžete z množství dekorů a vytvořit si tak originální jídelnu podle vašeho gusta. Tato sestava vyzývá přímo ke královskému hodování, stačí jen tuto výzvu přijmout!   Jídelní sestava zahrnuje 1x jídelní stůl + 4x jídelní židle. Nejmodernější design a precizní zpracování za dobrou cenu vás zcela jistě přesvědčí. Jídelní set poskytuje kompletní vybavení vaší jídelny. Zažijte spoustu radosti s novým jídelním setem, který rozzáří váš byt. Vysoká kvalita a jedinečný design jídelních židlí a jídelního stolu zaručuje vysokou životnost a oblibu u zákazníka. Zboží dodáváme v demontovaném stavu s přiloženým montážním listem. Tento žádaný produkt lze zakoupit právě nyní tu na webu v oblíbené rubrice jídelna. Nyní najdete ještě ostatní produkty z naší rubriky z pohodlí domova!

Tento designový výrobek Jídelní set Polo Varianta: můžete nakoupit již dnes tu umístěný v kategorii jídelna! Připravili jsme pro vás skvělé produkty z této kategorie ve výprodejové akci. To ale není všechno, nebojte, máme toho více. U nás totiž najdete další skvělé zboží značky MHN. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Jídelní set Polo Varianta:  Lagano

Luxusní jídelní set Polo Vyrobeno z přírodní dýhy  Sestava zahrnuje stůl a 6x jídelní židle  Dodáváme v různých dekorech  Vzorník dekorů najdete níže  Nábytek je dodáván v demontu Parametry: 
Stůl: 140x80cm, rozklad: 190x80cm    JÍDELNÍ SET POLO Tento elegantní jídelní set uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Prvotřídní provedení a vytříbený design dodá vašemu interiéru punc luxusu. Vybírat můžete z množství dekorů a vytvořit si tak originální jídelnu podle vašeho gusta. Tato sestava vyzývá přímo ke královskému hodování, stačí jen tuto výzvu přijmout!   Jídelní sestava zahrnuje 1x jídelní stůl + 4x jídelní židle. Nejmodernější design a precizní zpracování za dobrou cenu vás zcela jistě přesvědčí. Jídelní set poskytuje kompletní vybavení vaší jídelny. Zažijte spoustu radosti s novým jídelním setem, který rozzáří váš byt. Vysoká kvalita a jedinečný design jídelních židlí a jídelního stolu zaručuje vysokou životnost a oblibu u zákazníka. Zboží dodáváme v demontovaném stavu s přiloženým montážním listem.Tento velmi oblíbený produkt máte možnost sehnat bez obtíží na našich stránkách v populární rubrice jídelna. Nyní můžete najít unikátní produkty z této oblíbené sekce za nejlepší ceny! Nebojte, v nabídce toho máme víc, prozkoumejte u nás také další prověřené produkty od značky MHN. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.
Exkluzivní výrobek jde sehnat teď tady a teď na našich stránkách ve známé sekci jídelna! Nyní si můžete koupit ještě další výrobky ve zmíněné rubrice v bezva akci!

Jídelní set Polo Varianta:  Calvados

Luxusní jídelní set Polo Vyrobeno z přírodní dýhy  Sestava zahrnuje stůl a 6x jídelní židle  Dodáváme v různých dekorech  Vzorník dekorů najdete níže  Nábytek je dodáván v demontu Parametry: 
Stůl: 140x80cm, rozklad: 190x80cm    JÍDELNÍ SET POLO Tento elegantní jídelní set uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Prvotřídní provedení a vytříbený design dodá vašemu interiéru punc luxusu. Vybírat můžete z množství dekorů a vytvořit si tak originální jídelnu podle vašeho gusta. Tato sestava vyzývá přímo ke královskému hodování, stačí jen tuto výzvu přijmout!   Jídelní sestava zahrnuje 1x jídelní stůl + 4x jídelní židle. Nejmodernější design a precizní zpracování za dobrou cenu vás zcela jistě přesvědčí. Jídelní set poskytuje kompletní vybavení vaší jídelny. Zažijte spoustu radosti s novým jídelním setem, který rozzáří váš byt. Vysoká kvalita a jedinečný design jídelních židlí a jídelního stolu zaručuje vysokou životnost a oblibu u zákazníka. Zboží dodáváme v demontovaném stavu s přiloženým montážním listem.
Super produkt máte možnost sehnat aktuálně tu na webu v oblíbené rubrice jídelna! Podívejte se na ostatní výrobky ze zmíněné kategorie za super cenu! Kvalitní a velmi žádaný produkt Jídelní set Polo Varianta: lze pořídit ještě na webu v populární sekci jídelna! Najděte si unikátní produkty z této populární rubriky za zcela nejnižší cenu. U nás vám nabídneme víc, podívejte se taky na další prověřené produkty od dodavatele MHN. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Jídelní set Polo Varianta:  Ořech světlý

Luxusní jídelní set Polo Vyrobeno z přírodní dýhy  Sestava zahrnuje stůl a 6x jídelní židle  Dodáváme v různých dekorech  Vzorník dekorů najdete níže  Nábytek je dodáván v demontu Parametry: 
Stůl: 140x80cm, rozklad: 190x80cm    JÍDELNÍ SET POLO Tento elegantní jídelní set uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Prvotřídní provedení a vytříbený design dodá vašemu interiéru punc luxusu. Vybírat můžete z množství dekorů a vytvořit si tak originální jídelnu podle vašeho gusta. Tato sestava vyzývá přímo ke královskému hodování, stačí jen tuto výzvu přijmout!   Jídelní sestava zahrnuje 1x jídelní stůl + 4x jídelní židle. Nejmodernější design a precizní zpracování za dobrou cenu vás zcela jistě přesvědčí. Jídelní set poskytuje kompletní vybavení vaší jídelny. Zažijte spoustu radosti s novým jídelním setem, který rozzáří váš byt. Vysoká kvalita a jedinečný design jídelních židlí a jídelního stolu zaručuje vysokou životnost a oblibu u zákazníka. Zboží dodáváme v demontovaném stavu s přiloženým montážním listem.

Jídelní set Polo Varianta:  Ořech

Luxusní jídelní set Polo Vyrobeno z přírodní dýhy  Sestava zahrnuje stůl a 6x jídelní židle  Dodáváme v různých dekorech  Vzorník dekorů najdete níže  Nábytek je dodáván v demontu Parametry: 
Stůl: 140x80cm, rozklad: 190x80cm    JÍDELNÍ SET POLO Tento elegantní jídelní set uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Prvotřídní provedení a vytříbený design dodá vašemu interiéru punc luxusu. Vybírat můžete z množství dekorů a vytvořit si tak originální jídelnu podle vašeho gusta. Tato sestava vyzývá přímo ke královskému hodování, stačí jen tuto výzvu přijmout!   Jídelní sestava zahrnuje 1x jídelní stůl + 4x jídelní židle. Nejmodernější design a precizní zpracování za dobrou cenu vás zcela jistě přesvědčí. Jídelní set poskytuje kompletní vybavení vaší jídelny. Zažijte spoustu radosti s novým jídelním setem, který rozzáří váš byt. Vysoká kvalita a jedinečný design jídelních židlí a jídelního stolu zaručuje vysokou životnost a oblibu u zákazníka. Zboží dodáváme v demontovaném stavu s přiloženým montážním listem. Unikátní produkt Jídelní set Polo Varianta: jde nakoupit prostě tu na našem webu zařazený v rubrice jídelna! Získejte ještě podobné produkty ve zmiňované rubrice v bezva akci. To však není všechno, u nás toho najdete mnohem více! Máme v nabídce však také další skvělé produkty od značky MHN. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Jídelní set Polo Varianta:  Kaštan

Luxusní jídelní set Polo Vyrobeno z přírodní dýhy  Sestava zahrnuje stůl a 6x jídelní židle  Dodáváme v různých dekorech  Vzorník dekorů najdete níže  Nábytek je dodáván v demontu Parametry: 
Stůl: 140x80cm, rozklad: 190x80cm    JÍDELNÍ SET POLO Tento elegantní jídelní set uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Prvotřídní provedení a vytříbený design dodá vašemu interiéru punc luxusu. Vybírat můžete z množství dekorů a vytvořit si tak originální jídelnu podle vašeho gusta. Tato sestava vyzývá přímo ke královskému hodování, stačí jen tuto výzvu přijmout!   Jídelní sestava zahrnuje 1x jídelní stůl + 4x jídelní židle. Nejmodernější design a precizní zpracování za dobrou cenu vás zcela jistě přesvědčí. Jídelní set poskytuje kompletní vybavení vaší jídelny. Zažijte spoustu radosti s novým jídelním setem, který rozzáří váš byt. Vysoká kvalita a jedinečný design jídelních židlí a jídelního stolu zaručuje vysokou životnost a oblibu u zákazníka. Zboží dodáváme v demontovaném stavu s přiloženým montážním listem.
Povedený kousek Jídelní set Polo Varianta: Kaštan můžete dostat jednoduše tu na stránkách ve známé rubrice jídelna! Nyní můžete koupit jiné produkty z této známé rubriky v akci. Naše nabídka je široká, máme v nabídce ovšem další prověřené zboží značky MHN. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Jídelní set Polo Varianta:  Wenge

Luxusní jídelní set Polo Vyrobeno z přírodní dýhy  Sestava zahrnuje stůl a 6x jídelní židle  Dodáváme v různých dekorech  Vzorník dekorů najdete níže  Nábytek je dodáván v demontu Parametry: 
Stůl: 140x80cm, rozklad: 190x80cm    JÍDELNÍ SET POLO Tento elegantní jídelní set uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Prvotřídní provedení a vytříbený design dodá vašemu interiéru punc luxusu. Vybírat můžete z množství dekorů a vytvořit si tak originální jídelnu podle vašeho gusta. Tato sestava vyzývá přímo ke královskému hodování, stačí jen tuto výzvu přijmout!   Jídelní sestava zahrnuje 1x jídelní stůl + 4x jídelní židle. Nejmodernější design a precizní zpracování za dobrou cenu vás zcela jistě přesvědčí. Jídelní set poskytuje kompletní vybavení vaší jídelny. Zažijte spoustu radosti s novým jídelním setem, který rozzáří váš byt. Vysoká kvalita a jedinečný design jídelních židlí a jídelního stolu zaručuje vysokou životnost a oblibu u zákazníka. Zboží dodáváme v demontovaném stavu s přiloženým montážním listem.
Exkluzivní produkt Jídelní set Polo Varianta: Wenge můžete sehnat ještě tady na stránkách v oblíbené sekci jídelna! Mrkněte na nové výrobky z této sekce za super peníze! V očích zákazníků populární značka MHN pro své zákazníky prodává velmi kvalitní produkty Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce! Naše nabídka je široká, prozkoumejte u nás taky další vybrané produkty značky MHN. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.
Vysoce kvalitní kousek Jídelní set Polo Varianta: Wenge je k sehnání přímo na stránkách v populární sekci jídelna! Vyhledejte si unikátní produkty z naší rubriky za mimořádně nízkou cenu! Oblíbená značka MHN vás obohatí o vysoce kvalitní produkty.

Rohový jídelní set Maxi I

Stylový jídelní set Maxi I  Sestava zahrnuje rohovou lavici + stůl + 2x taburet  Dodáváme v různých dekorech  Vzorník dekorů najdete níže  Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: 
Lavice: 160x125cm 
Stůl: 120x70cm   ROHOVÝ JÍDELNÍ SET MAXI I Svěží venkovský vánek můžete vpustit i do vašeho bytu. Jídelní set Max navodí pohodovou atmosféru a přírodní dřevěný dekor nikdy nezklame. Hladké plochy se navíc snadno udržují. Nezapomeňte, že kdo dlouho váhá, přebere! Objednejte ještě dnes a za pár dní už můžete stolovat všichni pohromadě. Designový produkt Rohový jídelní set Maxi I je k získání rovnou tady a teď na našich stránkách v oblíbené sekci jídelna! Máme pro vás ještě další produkty z naší kategorie za výborné peníze! Kvalitní produkt můžete sehnat rovněž tady na našem webu v kategorii jídelna. Nyní si můžete vybrat akční kusy z naší sekce za rozumné peníze! U nás vám nabízíme více, u nás totiž najdete více skvělých produktů od výrobce MHN. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Rohový jídelní set Mini

Rohový jídelní set  Sestava zahrnuje lavici + stůl + 2x taburet  Dodáváme v různých dekorech  Vzorník dekorů najdete níže  Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: 
Lavice: 147x107cm 
Stůl: 100x60cm   ROHOVÝ JÍDELNÍ SET MINI Potřebujete jídelní set, který vám ušetří místo? Máte volný roh, který byste rádi využili? Svěží venkovský vánek můžete vpustit i do vašeho bytu. Jídelní set Mini navodí pohodovou atmosféru a přírodní dřevěný dekor nikdy nezklame. Nezapomeňte, že kdo dlouho váhá, přebere! Čím dříve objednáte, tím dříve můžete stolovat pěkně pohromadě. 
Tento levný produkt Rohový jídelní set Mini lze nakoupit bez obtíží u nás ve známé kategorii jídelna. Nyní si můžete pořídit ještě jiné produkty z této populární sekce za akční cenu! Náš sortiment je široký, prozkoumejte u nás taky více kousků od dodavatele MHN. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Povedený produkt Rohový jídelní set Mini máte možnost koupit bez obtíží tady u nás v oblíbené rubrice jídelna. Nyní můžete získat ještě jiné výrobky z této populární rubriky za výborné peníze!

Designový konferenční stůl H15

Moderní konferenční stůl H15 Dodáváme v kombinaci MDF lakovaná/sklo Sklo je o síle 8mm Nábytek je dodáván v demontu Parametry: (šíř™ka x délka x výška)
110x60x45cm   Unikátní a žádaný produkt Designový konferenční stůl H15 lze zakoupit nyní na webu zařazený v sekci obývací pokoj. Nyní můžete získat ještě jiné produkty z této známé sekce za mimořádně nízkou cenu! Výrobce HAL pro vás vyrábí vysoce kvalitní sortiment.

Televizní stolek rustique - béžová/hnědá patina

Pokud hledáte do svých domovů jedinečný exkluzivní nábytek, pak jste tu správně. Dřevěný nábytek z kolekce RUSTIQUE disponuje kouzelným designem s důrazem na detaily. Jedná se o ručně vyráběný nábytek na zakázku. Každý kus je tedy originál, a to činí nábytek jedinečným. Kolekce disponuje dvojitou patinou. To znamená že nábytek je ručně natřen nejprve hnědou barvou a poté opětovně béžovou barvou. Následně se povrchová barva mírně obrousí na okrajích a dalších místech. Díky tomu hrany více vyniknou a nábytek získá nádech vintage stylu. Barvy jsou ekologické, založeny na vodní bázi, které jsou přátelské k životnímu prostředí, což tento stolek povyšuje na luxusní ekologický nábytek.

 

Kvalitní masivní dřevo z borovice, z něhož je televizní stolek vyroben, zaručí tu nejvyšší možnou kvalitu. Dřevo doplňují kovové úchytky a nádherný zámecký styl, jemuž dominují ozdobné vyřezávané římsy. Díky stylovým nohám stolek neleží přímo na podlaze a zůstává tak neustále dostatečně větraný. Tento fakt oceníte také při úklidu. Pod stolkem jednoduše vytřete či zametete. Využít můžete variabilního úložného prostoru. K dispozici vám budou dvě uzavíratelné skříňky po stranách a dvě otevřené poličky uprostřed. Budete tak mít dostatek prostoru pro všechny elektrospotřebiče, filmy či hry na herní konzoli. Výrobek je dodáván ve smontovaném stavu a velmi pevná konstrukce umožňuje použití po opravdu dlouhou dobu. Máte-li tedy rádi tradiční provedení a poctivou práci bez kompromisů, masivní selský nábytek je pro vás to pravé.

 

Další přírodní produkty naleznete společně s podobným masivním zbožím níže v souvisejících produktech. Barva uvedená ve vzorníku se může lehce lišit oproti fotografii výrobku. Příčinnou může být zobrazování barev monitoru či různé nasvícení výrobků při focení. Na reklamaci výrobku z důvodu barevného odstínu nebudeme brát zřetel.

 

Rozměry televizního stolku Rustique jsou 158x60x48cm (š, v, h).

 

Další produkty přírodní kolekce RUSTIQUE společně s podobnými masivními prvky najdete níže v souvisejících produktech.

 

Z důvodů výroby selského nábytku na zakázku, jsme nuceni požadovat od zákazníka zálohu v minimální výši 30% z ceny nábytku. O výši zálohy Vás budeme kontaktovat e-mailem po uskutečnění objednávky maximálně do dvou pracovních dnů. Záloha Vám bude odečtena při konečném vyúčtování a doručení zásilky.

Konferenční stolek rustique - béžová/hnědá patina

Pokud hledáte do svých domovů jedinečný exkluzivní nábytek, pak jste tu správně. Dřevěný nábytek z kolekce RUSTIQUE disponuje kouzelným designem s důrazem na detaily. Jedná se o ručně vyráběný nábytek na zakázku. Každý kus je tedy originál, a to činí nábytek jedinečným. Kolekce disponuje dvojitou patinou. To znamená že nábytek je ručně natřen nejprve hnědou barvou a poté opětovně béžovou barvou. Následně se povrchová barva mírně obrousí na okrajích a dalších místech. Díky tomu hrany více vyniknou a nábytek získá nádech vintage stylu. Barvy jsou ekologické, založeny na vodní bázi, které jsou přátelské k životnímu prostředí, což tento konferenční stolek povyšuje na luxusní ekologický nábytek.

 

Kvalitní masivní dřevo z borovice, z něhož je konferenční stolek vyroben, zaručí tu nejvyšší možnou kvalitu. Dřevo doplňuje nádherný zámecký styl, jemuž dominují ozdobné zaoblené nohy se stylovým rámem. Vrchní deska stolu je velmi pevná a disponuje ozdobným broušením po hranách. Výrobek je dodáván ve smontovaném stavu a velmi pevná konstrukce umožňuje použití po opravdu dlouhou dobu. Máte-li tedy rádi tradiční provedení a poctivou práci bez kompromisů, masivní selský nábytek je pro vás to pravé.

 

Další přírodní produkty naleznete společně s podobným masivním zbožím níže v souvisejících produktech. Barva uvedená ve vzorníku se může lehce lišit oproti fotografii výrobku. Příčinnou může být zobrazování barev monitoru či různé nasvícení výrobků při focení. Na reklamaci výrobku z důvodu barevného odstínu nebudeme brát zřetel.

 

Rozměry konferenčního stolku Rustique jsou 110x48x50cm (š, v, h).

 

Další produkty přírodní kolekce RUSTIQUE společně s podobnými masivními prvky najdete níže v souvisejících produktech.

 

Z důvodů výroby selského nábytku na zakázku, jsme nuceni požadovat od zákazníka zálohu v minimální výši 30% z ceny nábytku. O výši zálohy Vás budeme kontaktovat e-mailem po uskutečnění objednávky maximálně do dvou pracovních dnů. Záloha Vám bude odečtena při konečném vyúčtování a doručení zásilky.Zcela unikátní produkt Konferenční stolek rustique – béžová/hnědá patina můžete získat aktuálně tu na webu ve známé kategorii konferenční stolky do obýváku. Prozkoumejte parádní produkty ve zmíněné kategorii za výprodejovou cenu. Výrobce SZE pro své zákazníky prodává top zboží. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu. To ale není vše, u nás vám nabídneme víc! Mrkněte na další produkty značky SZE. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Jídelní stůl rustique - béžová/patina hnědá

Pokud hledáte do svých domovů jedinečný exkluzivní nábytek, pak jste tu správně. Dřevěný nábytek z kolekce RUSTIQUE disponuje kouzelným designem s důrazem na detaily. Jedná se o ručně vyráběný nábytek na zakázku. Každý kus je tedy originál, a to činí nábytek jedinečným. Kolekce disponuje dvojitou patinou. To znamená že nábytek je ručně natřen nejprve hnědou barvou a poté opětovně béžovou barvou. Následně se povrchová barva mírně obrousí na okrajích a dalších místech. Díky tomu hrany více vyniknou a nábytek získá nádech vintage stylu. Barvy jsou ekologické, založeny na vodní bázi, které jsou přátelské k životnímu prostředí, což tento jídelní stůl povyšuje na luxusní ekologický nábytek.

 

Kvalitní masivní dřevo z borovice, z něhož je jídelní stůl vyroben, zaručí tu nejvyšší možnou kvalitu. Dřevo doplňuje nádherný zámecký styl, jemuž dominují ozdobné zaoblené nohy se stylovým rámem. Vrchní deska stolu je velmi pevná a disponuje ozdobným broušením po hranách. Výrobek je dodáván ve smontovaném stavu a velmi pevná konstrukce umožňuje použití po opravdu dlouhou dobu. Máte-li tedy rádi tradiční provedení a poctivou práci bez kompromisů, masivní selský nábytek je pro vás to pravé. U jídelního stolu Rustique se budete rádi pravidelně scházet a hostit své přátele, příbuzné či známé.

 

Další přírodní produkty naleznete společně s podobným masivním zbožím níže v souvisejících produktech. Barva uvedená ve vzorníku se může lehce lišit oproti fotografii výrobku. Příčinnou může být zobrazování barev monitoru či různé nasvícení výrobků při focení. Na reklamaci výrobku z důvodu barevného odstínu nebudeme brát zřetel.

 

Rozměry jídelního stolu Rustique jsou 180x78x90cm (š, v, h).

 

Další produkty přírodní kolekce RUSTIQUE společně s podobnými masivními prvky najdete níže v souvisejících produktech.

 

Z důvodů výroby selského nábytku na zakázku, jsme nuceni požadovat od zákazníka zálohu v minimální výši 30% z ceny nábytku. O výši zálohy Vás budeme kontaktovat e-mailem po uskutečnění objednávky maximálně do dvou pracovních dnů. Záloha Vám bude odečtena při konečném vyúčtování a doručení zásilky. Neodolatelný produkt Jídelní stůl rustique – béžová/patina hnědá je dostupný rovnou u nás zařazený v rubrice jídelní stoly. Nyní získáte parádní výrobky z této populární rubriky snadno online. Třeba hledáte něco jiného, náš sortiment je široký! Mrkněte na více kousků od značky SZE. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Výrobce SZE pro své zákazníky dodává prvotřídní výrobky.

Dětský psací stůl alegria - borovice/multicolor

Dětský psací stůl Alegria se 3 zásuvkami a policí pod pracovní deskou poskytne vašemu dítěti dostatek úložného prostoru na sešity a učebnice. Pracovní plocha vytváří místo pro učení i kreativní tvorbu. Korpus je vyroben z lamina v dekoru polární borovice o tloušťce 1,8cm a 1,6cm. Úchyty jsou vyrobeny z MDF materiálu, který je odolnější, jelikož se vyrábí bez použití lepidel a je tvrdší. Přidanou hodnotou úchytů je jejich barevnost, vytváří určitou hravost, jenž je potřeba v každém pokoji pro děti. Celý stůl je nesen nastavitelnými nožkami umožňujícími případné vyrovnání vad na podlaze.

 

 

Rozměry dětského psacího stolu Alegria jsou 125x75x60cm (š, v, h).

 

 

Veškerý nábytek z kolekce Alegria naleznete níže v souvisejících produktech.

Noční stolek alegria - borovice/multicolor

Noční stolek Alegria se 2 zásuvkami nesmí chybět u žádné postele. Vytvoří požadovaný prostor pro uložení kapesníčků či rozečtené knihy v prostorných zásuvkách, horní desku pak snadno doplní praktická lampa dle vašeho výběru. Korpus je vyroben z lamina v dekoru polární borovice o tloušťce 1,8cm a 1,6cm. Úchyty jsou vyrobeny z MDF materiálu, který je odolnější, jelikož se vyrábí bez použití lepidel a je tvrdší. Přidanou hodnotou úchytů je jejich barevnost, vytváří určitou hravost, jenž je potřeba v každém pokoji pro děti. Celý stolek je nesen nastavitelnými nožkami umožňujícími případné vyrovnání vad na podlaze.

 

 

Rozměry nočního stolku Alegria jsou 44x39x46cm (š, v, h).

 

 

Veškerý nábytek z kolekce Alegria naleznete níže v souvisejících produktech.

Dětský stolek alegria - borovice/modrá

Dětský stolek Alegria v atraktivním designu zastane funkci odkládacího i konferenčního stolku. V kombinaci s barevnými taburety se bude skvěle vyjímat ve studentském pokoji. Prvek je vyroben z lamina v dekoru polární borovice o tloušťce 1,8cm. Modrá deska je z MDF materiálu, který je odolnější, jelikož se vyrábí bez použití lepidel a je tvrdší. Přidanou hodnotou úchytů je modrá barva, vytváří určitou hravost, jenž je potřeba v každém pokoji pro děti.

 

 

Rozměry dětského stolku Alegria jsou 57x47x56cm (š, v, h).

 

 

Veškerý nábytek z kolekce Alegria naleznete níže v souvisejících produktech. Velmi prodávaný produkt Dětský stolek alegria – borovice/modrá najdete právě teď tady na stránkách zařazený v kategorii . Nyní získáte skvělé produkty z této populární sekce za super ceny. Naše nabídka je široká, u nás najdete další prověřené zboží od dodavatele JL. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Populární výrobce JL vám představuje špičkové výrobky.

Psací stůl lilian - bříza

Máte dítě školou povinné nebo sami trávíte spoustu času prací na notebooku či počítači? Ať už tak či onak, neobejdete se bez psacího stolu, který vám poskytne dostatečně velké úložné prostory a pracovní plochu, na kterou si bez problému odložíte vše potřebné. Stůl disponuje úložným prostorem v podobě skříňky a police pod horní deskou. Ke stolu můžete pořídit nástavec, který rozšíří úložné prostory. Stůl je zhotoven ve světlém dekoru břízy a obohacen o keramickou úchytku s motivem květin, což ve výsledků působí velmi něžně a romanticky. Pokud bydlíte v městském bytě, je kolekce nábytku Lilian skvělou volbou, jelikož s ní přenese kousek přírody i k vám domů. Psací stůl Lilian je vyroben z kvalitního lamina a posílen MDF. Hlavní předností lamina je snadná údržba a dobrá odolnost proti mechanickému poškození.

 

Rozměry psacího stolu Lilian jsou 120×57,5x75cm (š, h, v).

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Lilian najdete níže v souvisejících produktech.

Psací stůl s nástavcem lilian - bříza

Máte dítě školou povinné nebo sami trávíte spoustu času prací na notebooku či počítači? Ať už tak či onak, neobejdete se bez psacího stolu, který vám poskytne dostatečně velké úložné prostory a pracovní plochu, na kterou si bez problému odložíte vše potřebné. Dívčí psací stůl Lilian má nástavec, díky kterému se získají další úložné prostory, které jsou v dětském pokoji tolik potřebné. Stůl disponuje úložným prostorem v podobě skříňky a police pod horní deskou. Je zhotoven ve světlém dekoru břízy a obohacen o keramickou úchytku s motivem květin, což ve výsledků působí velmi něžně a romanticky. Pokud bydlíte v městském bytě, je kolekce nábytku Lilian skvělou volbou, jelikož s ní přenese kousek přírody i k vám domů. Psací stůl s nástavcem Lilian je vyroben z kvalitního lamina a posílen MDF. Hlavní předností lamina je snadná údržba a dobrá odolnost proti mechanickému poškození.

 

Rozměry psacího stolu Lilian jsou 120×57,5x150cm (š, h, v).

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce…

Televizní stolek s osvětlením kaia - bílá

Design, bílá čistota materiálů a současná elegance tento kus nábytku dokonale vystihují. Přední strana tv stolku je vyrobena z MDF potaženého bílou folií ve vysokém lesku, a vyniká svým profilováním. Korpus vyrobený z lamina v tloušťce až 38mm v křišťálově bílé barvě, je lakovaný UV lakem s vysokým leskem, díky čemuž je až čtyřikrát odolnější vůči fyzickému poškození ve srovnání se standardní metodou lakování. V horní části nelze v bočních stranách přehlédnout ozdobný díl z tvrzeného skla o tloušťce 6mm. Bohatý úložný prostor poskytují tři zásuvky a nad nimi vždy jedna otevřená police, celkem tedy také tři. Součástí produktu jsou soft-close pojezdy pro pomalé a tiché zavírání zásuvek a nechybí ani 0,9W LED osvětlení, přispívající k uvolněné atmosféře vašeho domova.

 

Rozměry televizního stolku Kaia jsou 180x48x50cm (š, v, h)

 

Veškerý doporučený nábytek naleznete v souvisejících produktech níže.

Televizní stolek s osvětlením kaia - ořech/béžová

Design, hřejivost materiálů a současná elegance tento kus nábytku dokonale vystihují. Přední strana tv stolku je vyrobena z MDF potaženého béžovou folií ve vysokém lesku, a vyniká svým profilováním. Korpus je vyroben z lamina v tloušťce až 38mm v dekoru ořech aida. V horní části nelze v bočních stranách přehlédnout ozdobný díl z tvrzeného skla o tloušťce 6mm. Bohatý úložný prostor poskytují tři zásuvky a nad nimi vždy jedna otevřená police, celkem tedy také tři. Součástí produktu jsou soft-close pojezdy pro pomalé a tiché zavírání zásuvek a nechybí ani 0,9W LED osvětlení, přispívající k uvolněné atmosféře vašeho domova.

 

Rozměry televizního stolku Kaia jsou 180x48x50cm (š, v, h)

 

Veškerý doporučený nábytek naleznete v souvisejících produktech níže.