Set obývací pokoj trevor – dub wotan/šedá

Úsporná sada nábytku Trevor se skládá jednak z rohového televizního stolku a jednak ze stolku s taburetem. Koupí tak získáte... více informací »
Set obývací pokoj trevor - dub wotan/šedá
Značka: LB
8 956 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Úsporná sada nábytku Trevor se skládá jednak z rohového televizního stolku a jednak ze stolku s taburetem. Koupí tak získáte úložný prostor, ale i další místo k sezení k vašemu konferenčnímu stolku. Rohový TV stolek Trevor překvapí svou praktičností. Především šestihranný tvar umožní opravdu snadnou instalaci nábytku do každého rohu místnosti. Oceníte také fakt, že stolek na zadní straně disponuje otvory určenými pro kabely v každém z výklenků. Vy si tak můžete sami zvolit rozložení vašich elektrospotřebičů. Vybírat můžete celkem ze tří výklenků, z čehož levá strana je uzavřená dvířky z laminové dřevotřísky. Pravá otevřená část je rozdělena pevnou policí z laminové dřevotřísky na dvě části.

 

Stolek s taburetem Trevor poskytne nejen úložný prostor v podobě zásuvné přihrádky a odkládacího stolku, ale rovněž také další místo k sezení u stolu, právě díky přiloženému taburetu. Funkčnost a praktičnost výrobků doplňuje skvostný elegantní design výrobce, kterému dominuje černý kovový…