Kvalitní boxspring postel Dogo 90x200cm, růžová Solo

Moderní box spring postelAkční cena platí pro potah na hlavní fotografii (žinilka Solo)Postel je dodávána včetně... více informací »
Kvalitní boxspring postel Dogo 90x200cm
Značka: LVT
10 999 Kč
Ověřit dostupnost »
Moderní box spring postelAkční cena platí pro potah na hlavní fotografii (žinilka Solo)Postel je dodávána včetně...

Moderní box spring postelAkční cena platí pro potah na hlavní fotografii (žinilka Solo)Postel je dodávána včetně matracíSoučástí je úl. prostor přístupný z boku Součástí je topper (krycí matrace)Kvalitní žinilkový potah Solo – příjemná na dotek a odolná plyšová látka. Látka je pokryta hydrofobní vrstvou, která chrání před rychlou absorpcí rozlité kapaliny do struktury nábytku. Polštářky a deka jsou pouze dekorativní, nejsou součástíCelková nosnost je 120kgPostele typu boxspring jsou vhodně skládané z různých vrstev materiálů a systémů, které vytváří perfektní místo pro spánek a odpočinek. Výška horní matrace zajišťuje pohodlné zvednutí i dosednutí.Předností boxsprings postelí je konstrukční provedení postele, které se skládá z několika částí. Nejdůležitější částí je spodní box postele, který tvoří dřevěný box (úložný prostor), na něm uložená pružinová matrace typu Bonell a na ní pěnový topper. Výsledkem tohoto složení je neobyčejně vysoká zdvihová výška celkové postele. Tato zdvihová výška nám zaručuje dokonalé okopírování fyziologického tvaru těla, kvalitní relaxaci při odpočinku a spánku.
ROZMĚRY:
90x207x118cm
Ložná plocha: 90x200cm
Výška ložné plochy: 65cm

Vynikající kus Kvalitní boxspring postel Dogo 90x200cm, růžová Solo od značky s dlouholetou tradicí LVT můžete sehnat v aktuální nabídce za parádní cenu. Momentálně k dispozici za 10 999 Kč.