Vitrína 1-dveřová annie, pravá – dub provence

Kolekce Annie je elegantním zástupcem venkovského stylu provence, který k nám přišel z Francie. Romantický nábytek dokonale... více informací »
Vitrína 1-dveřová annie
Značka: LB
9 116 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Kolekce Annie je elegantním zástupcem venkovského stylu provence, který k nám přišel z Francie. Romantický nábytek dokonale naplní jakoukoliv ložnici, ať už městského typu nebo toho venkovského, útulnou atmosférou a klidem. Dekor dub provence klade důraz především na styl nábytku. Světlé lakonické fasády imitující přirozeně zestárlé dřevo přidávají interiéru lehkost, útulnost a přirozenost. Naše dekorační prvky jako by měly duši – římsy, frézování na fasádách, režijní smyčky a kliky z bronzu přinesou Vašemu domovu tu pravou dobovou atmosféru. Nábytek je vyrobený v kombinaci lamina a MDF desky v bílo/krémovém odstínu dub provence.

 

Nabízená vitrína Annie má pravé otevírání. Po otevření dveří objevíte police, z nichž dvě jsou skleněné a dvě klasické. Pokud byste chtěli tuto vitrínu s otevíráním na levé straně, najdete ji v souvisejících produktech níže.

 

V souvisejících produktech naleznete další produkty z kolekce Annie.

 

MDF desky – jedná se o dřevovláknité…