Dětská houpačka s ohrádkou

Houpačka pro nejmenší děti je vyrobena z masivního dubového a bukového dřeva. Je opatřena bezpečnostní ohrádkou. Zvednutím... více informací »
Dětská houpačka s ohrádkou
Houpačka pro nejmenší děti je vyrobena z masivního dubového a bukového dřeva. Je opatřena bezpečnostní ohrádkou. Zvednutím...

Houpačka pro nejmenší děti je vyrobena z masivního dubového a bukového dřeva. Je opatřena bezpečnostní ohrádkou. Zvednutím přední tyčky ohrádky se dítě snadno dostane dovnitř i ven. Houpačka má nastavitelnou délku lan. Je vhodná do interiéru i exteriéru. Je určena pro zavěšení na bezpečnostní (nejlépe točivé) háky, které však nejsou součástí balení. Vyrovná se uvolněním šňůry. Nedoporučuje se houpačku zavěsit nad betonový, asfaltový či jiný tvrdý povrch. Před každým použitím je třeba zkontrolovat bezpečné zavěšení houpačky. Houpačka nesmí být vystavena přímým povětrnostním vlivům. 

 

Rozměr sedátka: 40x27x40 cm.

Délka provazů včetně houpačky je 140 cm. 

Maximální nosnost je 50 kg. 

Certifikát: SAFE TOYS

Minimální věk: 3 roky.

Velmi žádaný kousek Dětská houpačka s ohrádkou od známé značky Nábytek Harmonia snadno pořídíte bezpečně online za výborné peníze. Právě nyní za skvělou cenu 480 Kč.