Obývací set ii trevor – dub wotan/šedá

Obývací set Trevor II se stane novou dominantou nejen vašeho obývacího pokoje, ale i celého bytu. Jádro setu tvoří sada... více informací »
Obývací set ii trevor - dub wotan/šedá
Značka: LB
23 556 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Obývací set Trevor II se stane novou dominantou nejen vašeho obývacího pokoje, ale i celého bytu. Jádro setu tvoří sada konferenčních stolků Trevor, která se skládá celkem ze 3 samostatných produktů. Velký konferenční stolek doplňují dva menší jinak identické stolíky.  Pokud nebudete menší příbuzné zrovna potřebovat, můžete je snadno zasunout pod většího bratříčka a ony tak nebudou zbytečně ve vašem obývacím pokoji zabírat místo. Stolíky najdou své využití také jako samostatné kusy nábytku. Odložit si na ně můžete například květináč s rostlinou či jiný dekorační předmět. V případě nouze je však můžete využít i jako samostatné stoličky k většímu stolu.

 

V široké komodě Trevor naleznete jak uzavíratelné skříňky, tak i tři pojízdné přihrádky, umístěné uprostřed, pohybující se na kuličkových kolejnicích. Po stranách za výklopnými dvířkami se nachází výklenky se dvěma pevnými poličkami. Podstavec komody tvoří pevný kovový rám, zakončený dvěma svislými nohami. Hlavním použitým…