Šatní skříň annie – šedá

Menší šatní skříň vhodná do ložnice, nabízí uživatelům především objemný prostor určený k pověšení oblečení. O to... více informací »
Šatní skříň annie - šedá
Značka: LB
6 342 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Menší šatní skříň vhodná do ložnice, nabízí uživatelům především objemný prostor určený k pověšení oblečení. O to se postarají dvě závěsné tyče, které jsou umístěny pod sebou s odstupem 57,6cm. Pohodlně tak zavěsíte veškeré bundy, obleky a kabáty. Díky polici ve spodní části skříně získáte i prostor na poskládané oblečení nebo třeba sezónní boty. Zvenčí vás na první pohled okouzlí design skříně nesoucí se v tónech šedé barvy, kterou zdobí bronzové úchytky. S jemně rustikálním vzorem na dvířkách poté působí nábytek stylem Provence pocházejícím z francouzského venkova. Oceníte i nadstandardní úhel otvírání dvířek 110°.

 

O kvalitní provedení se starají materiály v čele s laminem a MDF deskou. Díky nim disponuje spodní police nosností až 15kg. Skříň můžete pomocí přiložených součástek připevnit ke zdi. Ukotvení je však volitelné. Nábytek z kolekce Annie je vzájemně kompatibilní. Díky tomu si můžete poskládat svou ložnicovou skříňovou sestavu podle libosti a svých potřeb….