Třídvéřová sestava skříní s plnými dveřmi do předsíně sofia –

Tato soustava skříňí je stejně jako ostatní nábytek z kolekce Sofia vyrobená z lamina v kominaci s MDF deskou v netradičním... více informací »
Třídvéřová sestava skříní s plnými dveřmi do předsíně sofia -
Značka: LB
14 493 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Tato soustava skříňí je stejně jako ostatní nábytek z kolekce Sofia vyrobená z lamina v kominaci s MDF deskou v netradičním dekoru lento broušená kůže, který by se dal charakterizovat jako béžový nábytek s patinou bez prvoplánové struktury dřeva. Sestava se skládá z kombinace jednodveřové a dvoudveřové skříně z kolekce Sofia, které jsou určené do předsíně a obě jsou v hloubce 46cm. Krásně rustikální dveře s ozdobnými panely uprostřed se vám budou snadno otevírat díky zdobným kovovým úchytkám.

 

Za dvoudveřovou částí skříně nalezneme dvě široké police přes celou horní i spodní šíři, mezi nimiž se nachází visící plocha, kterou zaopatřuje výsuvný věšák na ramínka s maximálním zatížením 20kg. Maximální zatížení police udává výrobce 10kg. Úhel otevření dveří je 110°. Dveře jednodveřové části skříně jsou zavěšeny v pantech s úhlem otevření 95 stupňů. Díky promyšlenému designu můžeme připevnit kovovou úchytku na levou i pravou stranu. Prostor za dvířky vyplňují rovnoměrně rozmístěné…