Sklopné zrcadlo annie – šedá/dub tortuga

Prakticky řešené zrcadlo, se kterým vás nepřekvapí žádný úhel a zároveň ušetříte místo v pokoji díky jeho sklopným... více informací »
Sklopné zrcadlo annie - šedá/dub tortuga
Značka: LB
3 614 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Prakticky řešené zrcadlo, se kterým vás nepřekvapí žádný úhel a zároveň ušetříte místo v pokoji díky jeho sklopným bočním částem. Design v provedení francouzského venkovského stylu Provence zaujme každou ženu. Vždy dokonalý vzhled zajistí široká zrcadlová plocha o velikosti 60x80cm, kterou doplňují dvě menší zrcadla o rozměrech 30x80cm. Největší výhodou nábytku je právě polohovatelnost bočních částí, které lze zcela sklopit směrem dovnitř tak, aby zrcadlo nezabíralo ani centimetr místa navíc.

 

Kvalitní rám v šedé barvě je vyroben z oblíbeného lamina, zatímco vrchní římsa z pevné MDF desky v dekoru dubového dřeva. Tato kombinace materiálů zajišťuje snadnou údržbu a vysokou odolnost nábytku. Zrcadlo připevníte ke stěně pomocí přiložených součástek. Skvěle se hodí nad toaletní stolek do ložnice, vyjímat se však bude například i v předsíni. Nábytek je dodáván v demontu.

 

Rozměry sklopného zrcadla 120x87x6cm (š, v, h).

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Annie…