Šatní skříň annie 1d (hl.61cm) pravá – dub provence

Kolekce Annie je elegantním zástupcem venkovského stylu provence, který k nám přišel z Francie. Romantický nábytek dokonale... více informací »
Šatní skříň annie 1d (hl.61cm) pravá - dub provence
Značka: LB
8 031 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Kolekce Annie je elegantním zástupcem venkovského stylu provence, který k nám přišel z Francie. Romantický nábytek dokonale naplní jakoukoliv ložnici, ať už městského typu nebo toho venkovského, útulnou atmosférou a klidem. Dekor dub provence klade důraz především na styl nábytku. Světlé lakonické fasády imitující přirozeně zestárlé dřevo přidávají interiéru lehkost, útulnost a přirozenost. Dekorační prvky jako by měly duši – římsy, frézování na fasádách, režijní smyčky a kliky z bronzu přinesou Vašemu domovu tu pravou dobovou atmosféru. Nábytek je vyrobený v kombinaci lamina a MDF desky v bílo/krémovém odstínu dub provence.

 

Součástí šatní skříně jsou dvě tyče na šaty, umístěné pod sebou. Police nejsou součástí skříně. Lze je zakoupit zvlášť a jsou zobrazeny níže, v souvisejících produktech. Hrany u skříně jsou ohraničeny ABS páskou. Jednodvéřová šatní skříň Annie má pravé otevírání. 

 

V souvisejících produktech naleznete další prvky z kolekce Annie, kterými můžete…