Moderní ložnice melody ii – dub zlatý/černý mramor

Nábytek v ložnici Melody II se pyšní originálním designem, který se nese v přírodním duchu a je oživen o moderní prvky, které... více informací »
Moderní ložnice melody ii - dub zlatý/černý mramor
Značka: LB
44 593 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Nábytek v ložnici Melody II se pyšní originálním designem, který se nese v přírodním duchu a je oživen o moderní prvky, které věrně imitují černý mramor. Několika prvkům nechybí dekorativní motiv lístku, který krásně oživuje jejich celkový design. Dekor dřeva je dub zlatý, u kterého lze krásně vidět kresbu dřeva.

 

Materiál po výrobu nábytku je lamino a MDF, které je nenáročné na údržbu, jelikož jeho povrch stačí přetřít vlhčeným hadříkem. Mezi další pozitiva lamina patří odolnost vůči mechanickému poškození a krátkodobé vlhkosti. Nábytek je dodáván v demontovaném stavu. Úchytky jsou kovové v černé barvě.

 

V ložnici se nachází manželská postel o rozměru ložné plochy 160x200cm, která je dodávána s ortopedickým roštem, ale bez matrace. Při použití matrace o výšce 20cm je výška sedu/lehu 50cm. V případě zájmu můžete matraci vybrat z našeho sortimentu. Z levé i pravé strany postele se umísťuje noční stolek se zásuvkou. Čelo postele je prodlouženo díky dekorativnímu panelu,…