Regál ezra – dub zlatý/modrá/bílá

Chcete zařídit domácnost podle nejnovějších trendů? Pak by vám mohl padnout do oka regál Ezra, který se může pyšnit dokonalým... více informací »
Regál ezra - dub zlatý/modrá/bílá
Značka: LB
6 042 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Chcete zařídit domácnost podle nejnovějších trendů? Pak by vám mohl padnout do oka regál Ezra, který se může pyšnit dokonalým spojením barev a nadchne každého milovníka moderního nábytku. Dominantní dekor dubu zlatého je obohacen o modrou a bílou plochu s pruhovým vzorem v lesku. Barevná kombinace ve spojení s leskem a matem je ve výsledku velmi originální a atraktivní. Lesklé plochy dodávají nábytku luxusní nádech. Design regálu oživují stylové čtvercové úchytky. Kromě vizuální stránky, nesmíme opomenout úložný prostor, kterým regál disponuje.

 

Regál je tvořen dvířky, zásuvkami a otevřeným policovým prostorem. Zásuvky jsou na kuličkových pojezdech a dvířka jsou vybavena panty s integrovaným kováním, díky kterým se zavírají hladce a tiše. Regál je vyroben z kvalitního lamina, které je odolné proti oděru a krátkodobé vlhkosti. Jeho údržba je nenáročná, jelikož povrch stačí otřít vlhčeným hadříkem. Rozměry regálu Ezra jsou 60x46x209,2cm (š, h, v).

 

Veškerý nábytek…