Ložnice amfora – alabastr/dub zlatý

S kolekcí nábytku Amfora přenesete venkovskou atmosféru i do městských obydlí. Nábytek je vyroben z lamina (korpusy) a MDF... více informací »
Ložnice amfora - alabastr/dub zlatý
Značka: LB
50 374 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

S kolekcí nábytku Amfora přenesete venkovskou atmosféru i do městských obydlí. Nábytek je vyroben z lamina (korpusy) a MDF (čílka šuplíků a dveří). Na nábytku převládá barva alabastr (béžová/krémová), která je oživená o desky v dekoru dub zlatý. Díky této barevné kombinaci má nábytek jemný a decentní nádech. Nohy jsou zdobně vytvarované, připomínající zámecký styl a úchytky jsou kovové s bronzovým nádechem.

 

Součástí ložnice je postel, jejíž ložná plocha je 160x200cm. Výrazným prvkem této postele je vysoké čelo. Postel se dodává s roštem, ale matraci je nutné dokoupit. V souvisejících produktech naleznete doporučené varianty matrací. Čtyřdveřová skříň je uvnitř rozdělena na části policové (pravá, levá strana) a uprostřed má horní polici s tyčí na šaty. Toaletní stolek je určený pro upevnění ke stěně a jeho součástí je šuplík. Nad toaletní stolek je vhodné umístit zrcadlo, které je obdélníkového tvaru. Noční stolky mají dvě zásuvky. 

 

Ložnice Amfora se skládá z těchto…